• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Savaitgalį Vilniuje – pirmoji tarptautinė specializuota ekologiškų produktų bei aplinkosaugos paroda-mugė „Greenshow 2011”
Autorius: Ozas
2011-03-24 15:18:00

Šį savaitgalį, kovo 25-27 dienomis, Vilniuje vyks pirmoji Lietuvoje tarptautinė, specializuota ekologiškų ir natūralių produktų bei aplinkosaugos paroda-mugė „Greenshow 2011”. Jos metu prekybos ir pramogų centre „Ozas“ aplinkai draugiškas prekes ir paslaugas pristatys 40 įmonių bei organizacijų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, vyks „Geriausio ekologiško gaminio“ ir „Geriausio žalio projekto“ apdovanojimai, o vilniečiai ir sostinės svečiai turės galimybę išbandyti elektra varomas ir hibridines transporto priemones, tarp kurių – ir pirmasis Lietuvoje pagamintas elektromobilis „Jonelis“.

„Pirmą kartą organizuodami „Greenshow 2011“ siekiame į vieną vietą suburti ekologiškais produktais, aplinkosauga ir alternatyvios energijos šaltiniais besidominčius vartotojus ir prekybininkus iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Kaliningrado srities, sukuriant jiems palankią erdvę ekologiškos kultūros bei ekologiško gyvenimo būdo puoselėjimui“, – sako vienos iš parodos organizatorių VšĮ „Saugūs namai“ atstovė Ieva Keršytė. 

Pasak jos, penkiasdešimtyje parodos stendų ir paviljonų bus pristatomi ekologiški maisto produktai, kosmetika, valymo priemonės, alternatyvūs energijos šaltiniai, statybinės medžiagos, „Žaliojo biuro“ idėja.

Vienas įdomiausių parodos akcentų – lankytojams suteikiama galimybė iš arti apžiūrėti ir išbandyti eko automobilius: kol kas vienintelius Lietuvoje perdirbtus elektra ir bioetanoliu varomus „Honda CRV“, pirmąjį šalyje pagamintą elektromobilį „Jonelis“, hibridinį serijinį „Toyota Prius“ modelį, elektra varomus motorolerius ir motociklus bei dviračius.

„Greenshow 2011“ metu taip pat vyks ekologiškų produktų gaminimo bei vartojimo kultūros pamokėlės, konferencijos, produktų pristatymai ir degustacijos, jaunųjų atlikėjų koncertai, parodos bei filmų seansai. „Ozo“ trečiame aukšte įsikūrusiame kino centre „Multikino“ parodos lankytojai galės nemokamai žiūrėti filmus: „Gyvybės magiją“, režisuotą J. Lingio, „Kai jūra skalauja krantus“, jo kūrėjui V. Jankevičiui festivalyje „Ugnies dvasia“ („Chanty Mansijske“, Rusijoje) atnešusį geriausio režisieriaus apdovanojimą, bei James Golquhoun ir Laurentine Ten Bosch Australijoje filmuotą dokumentinę juostą „Esi tas, ką valgai“.

Organizatoriai planuoja, kad parodą aplankys nuo 10 iki 13 tūkst. lankytojų, o „Greenshow“ taps kasmetiniu, ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų ekologišką kultūrą ir gyvenseną propaguojančiu renginiu. 

Daugiau informacijos apie „Greenshow 2011“ parodą ir jos programa skelbiama internete adresu www.greenshow.lt.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus