• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Šeštadienį „69 danguje“ atskleis savo grožio formulę
Autorius: Panorama
2009-04-24 00:00:00

Daug dėmesio ne tik muzikai, bet ir savo išvaizdai skiriančios „69 danguje” merginos žavingu akordu užbaigs tris dienas trukusias „Grožio dienas“. Jos šiuo metu vyksta šiuolaikiniame prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“. Efektingą „Grožio dienų“ uždarymo programą be „69 danguje” koncerto papildys pirmoji kassavaitinė tiesioginė televizijos laida „Išjunk siurblį“, vyks „Figaro“ salono meistrų konkurso finalas ir išaiškės simpatiškojo automobilio „MINI One“ laimėtojas.

„69 danguje“ „Raudonojo kilimo apdovanojimuose“ pelnė seksualiausios Lietuvos grupės titulą, o jos narės – Karina, Goda, Nijole bei Ingrida – nuolat pirmauja gražiausių Lietuvos moterų rinkimuose. „Miegas bei gera nuotaika, daug šypsenų bei teigiamos emocijos“, – savo grožio paslaptis atskleidė merginos . Atlikėjos neslepia, kad kaip ir kiekvienai merginai geriausia puikios nuotaikos terapija yra apsipirkimas bei grožio procedūros.

„Pralinksminusios savo gerbėjus bei „Panoramos“ lankytojus savo jau visiems žinomomis bei naujomis dainomis, nepraleisime progos pasivaikščioti po parduotuves ir pasinaudoti jų siūlomomis paslaugomis bei nuolaidomis“, – šypsojosi „69 danguje” atlikėjos.  

"Nusipirkta nauja palaidinė arba vanilinės vonios putos visada suteikia teigiamų emocijų. Kuo daugiau geros nuotaikos, tuo dažniau šypsomės, o kuo daugiau šypsenų, tuo mes esame gražesnės“, – puikia pavasarine nuotaika dalijosi Karina Krysko.

Nuo pat ankstyvo šeštadienio ryto kartu pradėti dieną kvies laida „Išjunk siurblį“, kuri bus tiesiogiai transliuojama iš prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“. Tris valandas truksiančioje ryto laidoje bus galima pamatyti ne tik įdomių pokalbių ir reportažų – lankytojai taip pat iš arti stebės žvaigždžių kovas kartingų trasoje, Juozo Erlicko „gyvą žodį“, galės dalyvauti aukcionuose bei pasimėgauti gera muzika su scenos žvaigždėmis. Staigmenos laukia ir mažųjų „Panoramos“ lankytojų – vaikų numylėtinė, Mėtos Meškinijos draugė Bitė mokys vaikus įvairių gudrybių ir kvies juos dalyvauti smagiuose konkursuose.

„Grožio dienų“ programą tęs „Figaro“ grožio salonų tinklo kirpėjų meistriškumo konkurso finalas. Finalistai ne tik pristatys geriausius savo darbus, bet ir pasiūlys keturiems „Panoramos“ lankytojams pasikeisti šukuoseną čia pat, ant scenos. Kaip ir visas tris renginių dienas grožio ekspertai siūlys nemokamai atlikti pavasarinius makiažus, konsultuos įvairiais grožio klausimais.

Daug intrigų laukiama „MINI One“ žaidimo finale – šeštadienio popietę išaiškės naujutėlaičio automobilio savininkas. Žaidimo metu, kuris tęsiasi iki pat žaidimo finalo, perkant už 50 Lt bet kurioje „Panoramos“ parduotuvėje yra suteikiama galimybė gauti laimingą kortelę, kuri atrakins elektroninį mašinos užraktą. Po įtempto žaidimo atsipalaiduoti ir pasimėgauti muzika bei šou pakvies grupės „69 Danguje“ merginos bei DJ.


Balandžio 25 d. renginių „Panoramoje“ programa:

Šeštadienis (balandžio 25 d.):
10:00 – 13:00 pirmoji tiesioginė TV laida iš „Panoramos“ „Išjunk siurblį!”
14:30 – „Figaro“ grožio salonų tinklo kirpėjų meistriškumo konkurso finalas
15:00 – MINI ONE žaidimo finalas
Grupės „69 Danguje“ pasirodymas
DJ pasirodymasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus