• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Sex and the city“ vakarėlis – Tavo mieste
Autorius: "MP models"
2009-12-04 08:10:00

Ką reiškia mada tavo kasdienybėje? Batai, batai ir dar kartą batai, pramogos mados ritmu, serialas „Sex and the city“? Jeigu pasirinkai visus atsakymus - privalai dalyvauti vakarėlyje - „Sex and the city – Tavo mieste“. Pasakyk TAI savo draugei, nusiųsk žinutę konkurentei, nes vakarėlio metu gal tavo batai bus išrinkti madingiausi iš visų !
 
Šių metų gruodžio 11 dieną, Klaipėdos „Nesė Relax“, o gruodžio 19 dieną, Vilniaus „Nesė Relax“ bus apsupti mados aura. „Sex and the city – tavo mieste“ – subalansuota moterims, bet patiks ir vyrams. Abiejų klubų lankytojai neišvengs staigmenų, kurias jiems žada agentūra MP MODELS.
 
Agentūra MP MODELS beveik metus organizuojanti įvairius renginius Lietuvos klubuose, Kalėdas kviečia pasitikti ypatingame stiliaus, mados, pramogų kupiname vakarėlyje. “Sex and the City – tavo mieste” , skirtas visoms moterims, kurios domisi mada, seksualiais vyrais, pašėlusiomis pramogomis. Vakarėlio metu bus rengiamas aksesuarų bei rankinių aukcionas, kuriame surinktos lėšos bus skirtos “Gerumo kulto” labdaros fondui. Keturios laimingosios galės trumpam tapti filmo herojėmis ir įsiamžinti seksualiausioje ir madingiausioje fotosesijoje kartu su profesionaliais fotografais bei grožio salonu.
 
Vyrai galės įvertinti apatinio trikotažo kolekcijos pristatymą – „Madinga ne tik mieste, bet ir savo miegamajame„, bus išrinktas vakarėlyje dalyvaujantis “Ponas Šaunusis”. Vakarėlio metu taip pat pasirodys šokių kolektyvai ir bus demonstruojamos rūbų kolekcijos.

„Siūlome merginoms pasipuošti kokteilinėmis suknelėmis ir neužmiršti aukštakulnių! Vaikinams labai tiktų elegantiškas kostiumas, kuris vakarėlio metu bus jų pranašumas! Jeigu moteris yra pamišusi dėl mados taip, kaip serialo „Sex and the City“ herojė Cerey, jei seksualumas veržiasi per kraštus kaip Samantos, net, jei karjera tau aukščiau visko, kaip Mirandai, o gal noras ištekėti ir kurti šeimą –  gyvenimo tikslas, kaip serialo herojės Charlotės – tokia moteris būtinai turi dalyvauti šiame vakarėlyje, arba gal moteris ieško „Pono Šauniojo“ taip, kaip visą gyvenimą tai darė „Sex and the City“ herojė Cerey, tai gal jai pavyks jį  rasti akimirksniu vakarėlyje, na o jeigu tu tiesiog nori pasimėgauti „glamūrišku“ Martini gėrimu, kuris yra serialo herojų seksualumo ir mados simbolis – šis vakarėlis būtent Jums ir Jūsų draugėms“ – pasakojo MP MODELS atstovė Edita Antužytė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus