• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Šį šeštadienį visos meno mūzos būriuosis LR programos „Opus 3” renginyje
2009-05-14 00:00:00

"Opus 3" info.
Ar kada norėjai viename renginyje išgirsti Gyčio Ivanausko šokio teatro pasirodymą, akompanuojamą gyvos elektroninės muzikos grupės? Ar visad mielus „Pieno Lazerius“, grojančius tarp ką tik nupieštų paveikslų? Vadinasi, būtent jums į meną su meile žvelgianti Lietuvos radijo programa „Opus 3” pristato išskirtinį renginį „Opus 3 Meno Sintezė”.

Jau šį šeštadienį, gegužės 16 d., išskirtinę muziką grojanti  LR programa ir galybę elektroninės muzikos žvaigždžių į Lietuvą atvežęs klubas „Gravity“ pakvies į pirmą bendrą renginį. Bene meniškiausioje šio savaitgalio Lietuvos diskotekoje susijungs 4 meno šakos: modernus šokis, dailė, videomenas ir muzika.

Svarbiausiu renginio muzikiniu koziriu taps klube „Gravity” daug metų negirdėta ir nematyta grupė „Pieno Lazeriai”. Du nuostabius albumus labai populiarios Vokietijos grupės „De Phazz” įrašų kompanijoje išleidę linksmieji „lazeriai“ „Opus 3 Sintezei” rengia specialią programą.

Debiutinį koncertą šiame sostinės klube surengs net dviejų alternatyviosios muzikos apdovanojimų statulėlių laimėtojai „Make It Real Project”.  Kasdien vis populiaresnė ir  labiau pastebima šešių žmonių grupė groja trip hop, nujazz, elektronikos muziką. „M.I.R. - tai lėta ir gili muzika, kurios pagrindas yra klasikinė būgnų, bosinės ir akustinės gitarų kombinacija, sumaišyta su elektroniniais garsais bei šiek tiek paskaninta skrečo beprotybe. Tada ant pačio viršaus užliejamas unikalaus moteriško vokalo glajus”, – taip prisistato patys atlikėjai.

Pirmą kartą „Gravity“ scenoje išgirsime ir žurnalo „Pravda” šių metų naujokų apdovanojimuose bent 500 gerbėjų susiradusius „The Breezebloxxx”. Naują duetą iš Klaipėdos kai kas jau spėjo pakrikštyti lietuviškaisiais „Justice” ar „Daft Punk”. Energingos šokių muzikos grupė scenoje pasirodys kartu su charizmatiško ir labai populiaraus aktoriaus ir šokėjo Gyčio Ivanausko šokio teatru. Bus labai įdomu ir kitaip!

Šį šeštadienį į „Gravity” užsukusius Lietuvos radijo programos „Opus 3” klausytojus pirmiausia pasitiks dailei neabejingų žmonių per visą dieną nupiešti paveikslai skirtingomis temomis – muzika, radijas, vakarėliai. Bet tai dar ne viskas – vaizdo projekcijas kurs menininkų komanda „We Are TV“, o naujausia elektronine šokių muzika dalysis didžėjai Fresh T ir Split Pulse.

„Visi, atėję į „Opus 3 Meno Sintezės“ renginį, pateksite į parodą, koncertą ir dar šokio spektaklį. Tai neabejotinai meniškiausias šio savaitgalio renginys, jeigu ne visoje Lietuvoje, tai tikrai sostinėje”, – sako „Opus 3“ laidų vedėjas Richardas Jonaitis.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus