• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Šiandiena paaiškės novatoriškiausi Lietuvos žurnalistai ir žiniasklaidos priemonės
2008-12-18 00:00:00

"Gamma" nuotr.
Gruodžio 18-osios vakarą iškilmingame renginyje jau antrą kartą Lietuvos istorijoje bus paskelbti novatoriškiausi žurnalistai ir žiniasklaidos priemonės. Nugalėtojai bus įvertinti apdovanojimais "Nmedia 2008".

Tradiciniais tapę apdovanojimai bus skiriami už didžiausią kūrybiškumą, progresą ir inovacijas žiniasklaidoje.

Apdovanojimus organizuoja Lietuvos žurnalistų sąjunga kartu su mobiliųjų įrenginių lydere Lietuvoje - kompanija „Nokia“. Prie konkurso organizavimo taip pat prisideda Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija, Regioninių televizijų asociacija, Lietuvos periodinės spaudos leidėjų asociacija, Nacionalinė rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacija.

Į apdovanojimus galėjo pretenduoti visi novatoriškumu pasižymėję nacionalinių ir regioninių visuomenės informavimo priemonių - spaudos, radijo, televizijos, interneto - žurnalistai. Laureatai bus įvertinti už kūrybą, technologijų panaudojimą ir tokia veiklą sukurtą indėlį į Lietuvos žiniasklaidos vystymąsi.

Apdovanojimai bus teikiami dviejose kategorijose - už žurnalisto novatorišką kūrybinį sprendimą ir už novatoriškų kūrybinių idėjų ir technologijų panaudojimą žiniasklaidoje. Kiekvienoje kategorijoje gali būti po 4 nugalėtojus, atstovaujančius skirtingoms žiniasklaidos priemonėms - televizijai, radijui, spaudai ir internetui. Papildomai bus renkamas "Novatoriškiausias metų žurnalistas 2008", kuriuo taps vienas iš apdovanotųjų už žurnalisto novatorišką kūrybinį sprendimą.
 
Novatoriškiausius žiniasklaidos atstovus rinko komisija, kurioje žurnalistai ir žiniasklaidos tyrinėtojai Skirmantas Valiulis, doc. dr. Audronė Nugaraitė, doc. dr. Auksė Balčytienė ir tokie savo sričių novatoriai kaip kino prodiuseris ir režisierius Arūnas Matelis, fotografas Jonas Staselis, "Nokia Lietuva" atstovė Raivara Šemetulskytė, Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos pirmininkas Dainius Radzevičius ir vieno populiariausių tinklaraščių "Žudyk reklamą" autorius Arnoldas Rogoznyj.
 
"Novatoriškiausias metų žurnalistas 2008" gaus 3000 litų piniginį prizą. Visiems apdovanojimų nugalėtojams bus įteiktos "Nmedia 2008" statulėlės ir "Nokia Nseries" multimedijos kompiuteriai "Nokia N85".


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus