• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Šokantis Vilnius
Autorius: Aušra Balčiūnaitė
2010-02-22 16:03:00

Organizatorių nuotr.
 Šimtai šokti mėgstančių ir išmokti naujų ˛žingsnelių norinčių ˛žmonių praeitą penktadieni, vasario 19 d., sudalyvavo pirmosiose šokiu festivalio „Šokantis Vilnius“ pamokose. Nemokamas šokiu pamokas gerų pirkinių mieste „Panorama“ vedė ˛žinomi sportiniu šokių profesionalai: Deividas Meškauskas,  Artūras Kryžius, Katerina Voropaj ir Vytautas Mackonis. 

Šokėjai profesionalai džiaugėsi, kad pramoginiai šokiai paskutiniais metais taip išpopuliarėjo. „Tiems, kurie nori šokti, tačiau nedrįsta, norėčiau palinkėt išdrįst praverti salės duris. Pamatysite, kad šokių mokytojai nesikandžioja, o šokančių būryje tvyro puiki atmosfera. Žinau daug tokių, kurie ilgus metus dvejoje, bet galiausiai pasiryžę, gailisi prarastu metu, kuriuos galėjo skirti šokiui. Šokis gyvenimą daro gražesniu“, - tarp šokių pamokų „Panoramoje“ linkėjo D. Meškauskas.

Pasak festivalio organizatorių – prekybos centro „Panorama“ ir klubo „šokiai.lt“ – renginiai, kviečiantys pabandyti šokti, pajausti, kaip tai smagu, reikalingi tolesniam šokiu kultūros skatinimui. „Keletas TV projektu nemažai prisidėjo prie to, kad pramoginiais šokiais pradėtų domėtis tiek daug žmonių. Ir dabar, kai ˛žmonės nori patys pabandyti pašokti, yra puikus metas rengti tokius renginius. Po pirmųjų „šokančio Vilniaus“ pamokų dar sykį įsitikinome, kad lietuviai nebijo šokti viešose erdvėse. Tikimės, kad kita penktadieni, vasario 26 dieną, į nemokamas šokių pamokas prisirinks dar daugiau mėgstančių šokti“, - sakė „Panorama LT“ rinkodaros vadovė Aušra Balčiūnaitė. 

„Lietuva serga šokiais – vieniems gražu pasižiūrėti, kiti, išdrįsę lankyti šokių pamokas, nori vis daugiau valandų praleisti šokių aikštelėje. Nei amžius, nei sudėjimas nėra kliūtis išmokti šokti. Jei yra noras, visada galima pradėti mokytis“, - įsitikinusi klubo „šokiai.lt“ vadovė Jelena Aleksandravičienė.

Entuziastingai šokančio jaunimo būryje buvo galima pamatyti ir vyresnio amžiaus žmonių. „Sužinojau, kad vyksta akcija, todėl nutariau ateiti pašokti“, - sakė senjorė Genutė iš Vilniaus. „Šokis man – malonumas. Šypsodamasi galiu šokti viena ar su partneriu, vieta taip pat man nesvarbi. Nekompleksuoju, kad aplink buriuojasi žiūrovai ir stebi mus šokančius. Palinkėsiu jiems būti drąsesniais ir džiaugtis gyvenimu. Šokis tikrai gyvenimą daro gražesniu“, - sakė ponia Genutė prieš nuskubėdama atgal į šokių aikštelę. 

Festivalio „Šokantis Vilnius“ pamokos vyks ir ateinanti penktadieni, vasario 26 d., 17.30-20.30 val. geru pirkiniu miesto „Panorama“ pagrindiniame foje.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus