• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šokių muzikos pasaulio genijus atvyksta į Lietuvą

Autorius: Eli.lt
2009-08-04 12:02:00

Šokių muzikos pasaulio genijus atvyksta į Lietuvą

Martin Solveig – tai nepaprastai spalvingi vaizdo klipai, šimtą kartų girdėtas „Everybody“,  mažiausiai 300 pasirodymų per metus, nuotaikingasis „Jealousy”, Jean Paul Gaultier bei „Ford“ reklaminis ir muzikinis veidas, grojimas Kanų filmo festivalio uždarymo vakarėlyje bei „Christian Dior“ mados namų kolekcijos metu. Jeigu to mažai, Martinui Solveigui simpatijų nė nebando slėpti pats Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy, kuris jį kvietė į savo rinkimų agitacinius renginius.

Vienas brangiausių didžėjų pasaulyje jau spalio 3 d. naujojoje sostinės pramogų ir koncertų erdvėje „Teatro arenoje“ taps pagrindine išskirtinio renginio „Bubble Rouge“ žvaigžde ir atliks savo gyvą programą. Prancūzija turi tik tris tokio masto pasaulinio lygio didžėjus – tai Bob Sinclar, neseniai Lietuvoje apsilankęs David Guetta bei pirmą kartą į mūsų šalį atvykstantis Martin Solveig. Visi jie labai skirtingi, bet beprotiškai populiarūs šokių muzikos solistai.

Berniukas, kuriam neįtikėtinai sekasi

Nepaprastai kūrybingam ir visada originaliam Martinui Solveigui vos 33-eji. Skirtingai nei kitos šokių muzikos žvaigždės labiau gerą berniuką, nei sekso ikoną primenantis Prancūzijos TV serialų aktorius, radijo laidų vedėjas, didžėjus, prodiuseris ir vokalistas gali pasigirti nepaprastai sėkminga karjera. Jo sėkmės užtektų mažiausiai trims atlikėjams. 

Martin Solveig tiek Prancūzijoje, tiek už jos ribų yra tapęs tikru šokių muzikos simboliu. Jis yra sukūręs ne vieną superhitą bei  įvertintas daugeliu garsių muzikinių apdovanojimų ir ne tik. Bene svarbiausias apdovanojimas jam buvo įteiktas pernai rudenį, kai Prancūzijos kultūros ministrė už kultūrinius nuopelnus šaliai jam įsegė  kavalieriaus ordiną.

Viską pradėjęs nuo Bob Sinclar sukurto projekto „Africanisn“, netrukus jis ėmė leisti savo solinius albumus, šiandien Martinas jų turi jau keturis. Tai – auksiniai ir platininiai, šimtais tūkstančių parduoti diskai „Sur la Terre“, „Suite“, labiausiai jį išgarsinęs „Hedonist“ bei pats naujausias „C'est La Vie“. Būtent šį įrašą šokių muzikos stabas gyvai pristatys Vilniuje. Beje, Martin Solveig buvo vienas daugiamilijoniniu tiražu parduoto Bob Sinclar albumo „Western Dream“ prodiuserių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus