• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Šokolado kambarys išgarsino Lietuvą
Autorius: Aistė Jankūnaitė
2011-03-02 10:48:00

Valentino dieną Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ atidarytas Šokolado kambarys sudomino pasaulio žiniasklaidą. Pranešimai apie 17 kv. m. kambarį, kuriame viskas – pradedant sienomis, stalu ir kėdėmis, baigiant interjero detalėmis ir net maistu lėkštėse, pagaminta iš šokolado, pasirodė JAV, Australijos, Rusijos, Japonijos, Kinijos, daugelio Europos valstybių laikraščiuose ir interneto portaluose, o reportažai apie jį parodyti Australijos „Skynews“ ir Kinijos CCTV televizijos naujienų laidose.

„Lietuviai turėjo saldžiausią Valentino dieną“, „Gal jums ir užtenka dėžutės šokolado, bet turėtumėte pamatyti visą kambarį iš šokolado, kurį sukūrė Lietuvoje“, Pažvelkite į tai – seilė bėga“, - rašė užsienio spauda ir skelbė televizijos. Žinių laidų vedėjai.

Žinia apie Lietuvoje skulptoriaus Mindaugo Tendziagolskio sukurtą Šokolado kambarį apskriejo visą pasaulį – apie jį rašė ir tokių tolimų Lietuvai šalių kaip Filipinai, Pakistanas, Libanas, Malaizija spauda.

„Džiaugiamės, kad mūsų dovana „Akropolio“ lankytojams sužavėjo ne tik lietuvius, bet ir daugelio užsienio valstybių gyventojus. Sulaukėme daug skambučių iš žmonių Latvijoje, Baltarusijoje, kurie domėjosi iki kada bus galima pamatyti Šokolado kambarį. Daugiau informacijos apie šį unikalų projektą straipsniams prašė ir Didžiosios Britanijos, Rusijos žurnalistai. Šokolado kambarys išgarsino Lietuvą ir Vilnių visame pasaulyje, tuo pačiu skatindamas užsieniečius daugiau sužinoti apie Lietuvą, apsilankyti joje“, - sako Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.

17 kv.m. svetainei - su žvakidėmis, paveikslais, knygomis, indais ir stalo įrankiais, patiekalais lėkštėse ir net kate - sukurti prireikė 300 kg šokolado ir daugiau nei 100 skulptoriaus Mindaugo Tendziagolskio bei 6 jo pagalbininkų darbo valandų.

Šokolado kambarys – pirmasis ir vienintelis toks ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje – prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ bus eksponuojamas iki kovo 8 d.

„Kaip ir žadėjome, kovo 8-ąją pakviesime visus „Akropolio“ lankytojus, o ypač lankytojas į šventę, kurioje saldžiai atsisveikinsime su Šokolado kambariu. Kiekvieną pavaišinsime šokoladu, o kartu pasveikinsime ir su Tarptautine moters diena ir su Užgavėnėmis“, - sako Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus