• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sostinėje praūžė Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių festivalis „One Love“

Autorius: Giedrė Kondratė
2012-06-28 17:00:00

Sostinėje praūžė Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių festivalis „One Love“

Daugiau nei prieš savaitę (birželio 15-17d.) Vilniuje įvyko jau ketvirtasis tarptautinis Afrolatin šokių festivalis „One Love“, kuris į Lietuvą sukvietė žmones iš pačių įvairiausių pasaulio kampelių. Visi dalyviai tris dienas praleido kartu kaip viena didelė šeima: bendravo, šoko,  dienomis mokinosi daugiau nei 20 Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių, o vakarais linksminosi vakarėliuose iki paryčių.


2012 m. Birželio 27 d., Vilnius. Savaitgalį, kuomet visas Vilnius šurmuliavo „Tebūnie naktis“ ritmu, Crowne Plaza Vilnius viešbutyje vyko Afrolatin šokių studijos „Souls“ vadovų Giedrės ir Šarūno Kondratų jau ketvirtą kartą organizuotas Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių festivalis „One Love“. Kaip ir praeitais kartais, taip ir šiemet jis vėl sulaukė įvairiuose pasaulio kontinentuose gyvenančių žmonių susidomėjimo. Šiais metais festivalį aplankė piliečiai iš dvidešimt penkių Pasaulio šalių, 4  pasaulio žemynų, tetrūko Azijos.  


Pernai metais festivalyje dalyvavę žmonės vieningai sako, kad jame buvo aukščiausios klasės pasaulinio lygio Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių meistrai, tokie kaip Kwenda Lima (Žaliojo iškyšulio sala/ Portugalija) bei Kadu Pires ir Larissa Thayane (Brazilija/Australija). Šiemet buvo tikėtasi ir planuota, kad bus visi tie patys instruktoriai ir keli nauji, tačiau dėl didelio noro atvežti Lietuvai gyvos muzikos grupę iš Dominykos Respublikos ir dėl mažesnio valstybės finansavimo, nei buvo žadėta, ne visi norai išsipildė. Vilniečiai ir Vilniaus svečiai mėgavosi pasaulyje Bachata muzikos kunigaikščiu tituluojamu Joan Soriano gyvo garso koncertu, „Pasaka“ kino teatre rodytu dokumentiniu filmu apie jį, bei naujų, festivalyje dar nedalyvavusių Lietuvos ir užsienio instruktorių pamokomis. Vakarėliai taip pat stebino savo programomis. Juose pasirodė šaunios Vilniaus ir Kauno šokių studijos: „Souls“, „Soul Lounge“, „Tumbao“, „Šokių akademija“, „Indance“, Flamenko šokių grupė „Solea“, „Salsa Kaunas“. Tango šokį pristatė Lietuvoje gerai žinoma pora Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė, dainas atliko Rasa Kaušiūtė, Cha Cha su „Tiene Tumbao“ dovanojo Donatas Chlebinskas, o afrikietiškų rūbų kolekciją pristatė afrikietė dizainerė Eskedar Tilahun („Matihana“).

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus