• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stilingiausiai bėgimo avint aukštakulniais varžybų dalyvei – 58 metai

Autorius: Karina Vilkauskaitė
2011-09-13 13:14:00

Stilingiausiai bėgimo avint aukštakulniais varžybų dalyvei – 58 metai

Rugsėjo 11 d. rytą įvyko „Deichmann“  rungtis – bėgimo avint aukštakulniais varžybos, kurioms teisėjavo aštrialiežuvių Mamos rock’n’roll (Laima Tamulytė) ir Ingos Šalkauskaitės duetas. Rungties dalyvės avėdamos bateliais, kurių pakulnė buvo ne žemesnė nei 7 cm, turėjo kuo greičiau ir stilingiau įveikti 60 metrų distanciją Gedimino prospekte.


Varžybas laimėjo žaismingai apsirengusi 22 metų  Jovita Buterlevičiūtė. Ji įveikė distanciją greičiausiai – per 14,9 s. „Sužinojau apie varžybas ir nusprendžiau dalyvauti, linksmai praleisti laiką. Savo aukštakulnių neturėjau, todėl pasiskolinau iš mamos. Jais apsiavusi visą savaitę vaikščiojau į darbą”, –  pasakojo greičiausia „Deichmann“ rungties dalyvė. Laimėtoja nedelsiant žada panaudoti gautą prizą – „Deichmann“ dovanų čekį avalynei įsigyti. Ji neabejoja, kad jos batų lentyna pasipildys aukštakulnių pora ir kitais metais nebereikės skolintis.


„Visos dalyvės tikrai atrodė gerai pasiruošę ir ištroškę pergalės. Buvo tikras malonumas jas stebėti, tačiau vertinti bėgikus man buvo išties sudėtinga“, – įspūdžiais dalinosi Mama rock’n’roll, kuri kartu su kolege Inga Šalkauskaite iš laidos „Nerealios namų šeimininkės“ vertino varžybų dalyvių sportinių kostiumų originalumą ir bėgimo graciją. Moterims buvo patikėta atsakinga užduotis – nuspręsti, kuri „Deichmann“ rungties bėgikė verta stilingiausiosios vardo. Šį titulą pelnė 58 metų Zita Sankauskienė, išsiskyrusi  ypač rafinuotu įvaizdžiu,  laikysena ir pasipuošusi komisiją pavergusia ekstravagantiška skrybėlaite.


Bėgimo stebėti susirinkusi minia triukšmingai palaikė rungties dalyves, nustebinusias išradingais kostiumais. Rungties kulminacija tapo teisėjų Mamos rock’n’roll  ir Ingos Šalkauskaitės tarpusavio bėgimo varžybos, kurioms, moterų teigimu, buvo ruoštasi visą savaitę. Inga pernai pati išbandė savo jėgas Vilniaus Mini maratone, todėl iš Mamos rock’n’roll  ir Ingos Šalkauskaitės varžybų buvo galima tikėtis įtemptos sportinės dvikovos. Kiek pasimankštinusios moterys įveikė trasą visiems demonstruodamos itin artistišką bėgimo techniką. Finišo liniją teisėjos nusprendė kirsti kartu, esą abi jos tikrai vertos laimėjimo.


„Deichmann“  rungtis – vienas iš sekmadienį praūžusio Vilniaus maratono renginių.  Antrus metus iš eilės organizuojama rungtis susilaukia vis didesnio dalyvių ir žiūrovų dėmesio. Bėgimai avint aukštakulniais rengiami visame pasaulyje ir yra ypač populiarūs Australijoje.  2008 m. Sidnėjuje pasiektas pasaulio rekordas: bėgime dalyvavo 265 moterys.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus