• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Striptizo ereliai“: prarasti kilogramai ir plytos šokolado  2 

2008-08-27 00:00:00

„Striptizo ereliai“: prarasti kilogramai ir plytos šokolado
"Domino" teatro inf.

Jau beveik mėnesį vyksta intensyvios spektaklio „Striptizo ereliai“ repeticijos. Aktoriams šokis tapo ne tik darbu, bet ir laisvalaikio dalimi, mat kai kurie savo solinius numerius repetuoja dar ir namie.

Anot žinomo lietuvių choreografo Gyčio Ivanausko, kuris atliks vieną pagrindinių vaidmenų spektaklyje, reikia didžiulio įdirbio ir daug pastangų, kol žmogus pradeda šokti, nes kiekvienas šokio žanras sudėtingas savaip ir kaskart dirba vis kita raumenų grupė.

Repeticijos trunka net 8 valandas kasdien

Aktoriai repetuoja kasdien po aštuonias valandas, negailėdami nei laiko, nei jėgų. Nežinia, ar kalti karščiai, ar pastovus ir didelis fizinis krūvis per šokio repeticijas, bet ne vienas iš aktorių džiaugiasi greitai tirpstančiais kilogramais ir tobulėjančiais šokių judesiais.

„Aš esu kairiarankis, todėl man buvo labai sunku išmokti finalinio šokio judesius, kai visi kelia dešinę ranką, man norisi kelti kairę, kai einam žingsnelius į dešinę, man norisi eiti į kairę. Tam, kad priprasčiau, išliejau nemažai prakaito“, – apie šokio pamokų subtilybes pasakojo Juozas Gaižauskas. Be to, savo soliniam šokiui gavęs papildomus įrankius – džipo padangas, aktorius prisipažino, kad iki premjeros teks ne tik šokti, bet ir sporto klube lankytis bei stiprinti rankų raumenis.

Jėgoms atgauti - šokoladas

Apie tai, kiek alinančios yra „Striptizo erelių“ repeticijos, galima spręsti ne tik iš aktorių numesto svorio ir šokių salėje praleistų valandų. Jau pirmąją repeticijų savaitę J. Gaižauskas ir V. Rašimas per dieną numesdavo po kilogramą svorio. Aktoriai, šiame spektaklyje pirmą kartą gyvenime šoksiantys striptizą, sekinančiose repeticijose praleido jau daugiau nei 100 valandų. Dar bent pusė tiek jų laukia iki premjeros.

Šokio repeticijos vyksta taip intensyviai, kad troškuliui numalšinti aktoriams prireikia daug vandens, o jėgoms atgauti – nemažai baltymų. Kiekvieną dieną repetuojantys aktoriai per vieną repeticiją išgeria daugiau nei – 10 litrų vandens, suvalgo kelias plytas juodo šokolado, išgeria kelis litrus kavos, kuriai gaminti sunaudojama po puse kilogramo kavos miltelių. Taigi, striptizo ereliais jau spalį virsiantys vyrai per šokio repeticijas išnaudotą energiją kompensuoja su kaupu.

Kada vyrai pradeda šokti... striptizą?

Spektaklis “Striptizo ereliai” – tai istorija apie šešis didelę gyvenimo patirtį sukaupusius, mažo, kol kas paslaptyje laikomo, miestelio Lietuvoje bedarbius vyrus. Anglams nedarbas – tai pasisėdėjimai pamėgtoje aludėje gurkšnojant “Guinesą” ir spoksant į televizorių, sergant už “Arsenalo” futbolo komandą. O lietuviams – tai šnekos apie viską ir apie nieką, sėdint ant suoliuko su alaus buteliukais rankose. Tačiau ilgai šis dykinėjimas netrunka, vienam  iš vyrų šauna puiki mintis, kaip užsidirbti daug pinigų. Šou prasideda – šeši vyrukai nusprendžia išbandyti save ir tapti... striptizo šokėjais! Nė vienas spektaklyje vaidinsiantis aktorius nėra šokęs striptizo, bet visi yra pasiryžę išmokti šio amato. Kaip jiems pavyks, pamatysime jau spalį!

Nuogiausio metų šou - spektaklio „Striptizo ereliai“ premjera jau spalio 2 d., „Domino“ teatre Vilniuje, o bilietus visi nekantraujantys galės įsigyti jau nuo rugsėjo 3 d. visose BILIETAI LT kasose bei internetu.

Neseniai įvyko spalio mėnesį planuojamo intriguojančio spektaklio „Striptizo ereliai“ intriguojanti fotosesija – prieš fotoobjektyvą aktoriai turėjo išsirengti visiškai nuogai... Nuotraukose - akimirkos iš „Striptizo erelių“ fotosesijos.

 
 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
nuostabus laikas
2008-11-11 16:01:15
eikit butinai butinai juokas garantuotas lius
jinai
2008-08-27 16:30:53
intriguojanti sou turetu buti... gal galima kokius bilietus kur nors laimeti? :)