• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Šv. Kotrynos bažnyčioje - širdį pavergianti lyrika...
Autorius: Agnė Vadlugaitė
2009-12-21 12:12:00

"Trikampis"

Gruodžio 23-iąją, belaukdami didžiausių metų švenčių, patirkite poetišką kamerinio dainavimo palytėjimą. Šv. Kotrynos bažnyčioje tą vakarą įvyks du, kupini lyrinės dvasios koncertai: 18 val. pasirodys subtilus Nedos Malūnavičiūtės, Olego Ditkovskio bei Kosto Smorigino „Meilės trikampis“, 20:30 – emocingoji aktorė Inga Jankauskaitė su gitaristu Aurelijumi Globiu.

Kartą paklaustas, už ką publika myli bardų dainas, Olegas Ditkovskis atsakė: „Už paprastumą, nuoširdumą, už sukurtą, o ne už padarytą dalyką. Aš scenoje neturiu linksminti ar liūdinti, aš įžengiu į ją išjausti visa tai, ką dainuoju, drauge su kitais. Ir tai yra daug tikriau nei kokie nors šviesų ar scenografijos efektai. Žmogus čia ateina kaip išpažinties, išklausydamas, kas kitiems skauda, pats prisipažindamas, kad ir jam skauda. Tai tiesioginis, subtilus ir intymus bendravimas.“ (Delfi.lt) Nors šie žodžiai buvo ištarti dar tuomet, kai tos dainos dažniausiai skambėdavo atliekamos „Aktorių trio“, dabar, įgyvendinus naują projektą su Neda Malūnavičiūte bei ankstesniu bendražygiu Kostu Smoriginu, ši koncepcija pilnai galioja ir šio trio atveju. Nuoširdumas, paprastos ir jaudinančios poetiškos tiesos, šiluma, prasiskverbianti iki širdies gelmių paverčia kiekvieną susitikimą su „Meilės trikampiu“ ilgai išliekančia atminty patirtimi.

Netrukus po „Meilės trikampio“ į sceną įžengs Inga Jankauskaitė, lydima gitaristo Aurelijus Globio. Įsijautusi į rusiškojo romanso pasaulį, besigilindama į beribius subtilaus ir žavingo žanro klodus, efektingoji aktorė pakerės klausytojus dainininkės amplua. Melodingi, švelnūs, truputėlį naivūs, skausmingi ar pakylėti, žaismingumo ar liūdesio pripildyti romansai palieka didžiulę erdvę improvizacijai, savitam atlikimui, išradimams. Todėl šiame žanre atsiveria daugybė dingsčių atskleisti vyro bei moters gyvenimų susikirtimų situacijas ir per muziką, ir per vaidybą, pasitelkiant visas priemones, kokias tik gali pasufleruoti įnoringa fantazija. 

Šilta dainuojamosios poezijos šviesa, kraštutinės emocingųjų romansų būsenos gruodžio 23-iosios vakarą pavers Šv. Kotrynos bažnyčią jaukia stiprių ir nuostabių išgyvenimų erdve.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus