• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šviesas per Naujus įžiebs „Corrupt fashion“ vakarėlis

Autorius: eli.lt
2009-12-29 12:00:00

Šviesas per Naujus įžiebs „Corrupt fashion“ vakarėlis
Andrius Alien

Beveik kultiniu tapęs išsireiškimas apie tai, kad lietuviai pilki, kaip cepelinai jau daug metų persekioja mus. Vejasi iš paskos ir žeidžia. Bet ar kas pasikeitė dabar? Kas yra ta Lietuvos mada? Į šiuos klausimus nesugeba atsakyti ne tik Manto reido ar „Klausimėlio“ pašnekovai, bet ir didieji mados korifėjai. Bet jau visai netrukus, paskutinę metų dieną, gruodžio 31-ąją, „Corrupt Fashion“ naktis pabandys į tai atsakyti.

Įdomiose vietose vakarėlius rengiantys „Mouth2mouth“ lieka ištikimi sau ir tęsia tradiciją linksmybes organizuoti išskirtiniėse vietose, derindami jas su originaliomis temomis. Vakarėliai laivuose bei po atviru dangumi nepaliko abejingų, todėl ir Naujiesiems sutikti pasirinkta netikėta vieta – „Vilniaus vartai“. Nepaslaptis, kad jau kurį laiką ne visi šio prabangaus kvartalo žiburiai dega. Bet ne veltui artėjantys metai pažymėti didingo ir prašmatnaus gyvūno - tigro simboliu, kuris ir atgaivins visą „Vilniaus vartų“ kompleksą. Tad tik Naujųjų metų sutikimo renginys „Corrupt Fashion“ atliks misiją „neįmanoma” ir geros muzikos, įspūdingų šviesos instaliacijų ir įdomių žmonių dėka atgaivins „Vilniaus vartų“ didybę.

Be reklamos parduoti beveik visi bilietai

„Corrupt Fashion” su ironijos gaidele atiduoda pagarbą mados pompastikai ir jos peripetijoms. Vardinės etiketės, įmantrūs dizainerių sprendimai – vieni žmonės juos dievina, kiti jų nekenčia. Šią naktį sąmoningai pasiduokite etikečių ir išprotėjusių dizainerių vergijai – laikas kiekvieno madai įsisukti į muziką ir persisunkti kokteiliais. Kova su sunkmečiu pasiekė apogėjų, tai - didžiausia duoklė linksmai ir gražiai ateičiai, nes šią naktį visi finansiniai apribojimai bus sutrypti.

„Tai bus puiki alternatyva klubiniam Naujųjų metų šventimui. Tai – renginys tiems, kurie užaugo klubuose, bet šiandien, galbūt, jau jaučiasi jiems per seni. Ir nors „Corrupt Fashion“ vyks „Vilniaus vartuose“, tai, turbūt, bus vienintelis čia vykęs vakarėlis, į kurį nebus kvietimų, o tai reiškia ir kviestinių žvaigždžių. Mūsų tikslas, kad susirinktų tik tie, kurie norėjo ateiti pasilinksminti, o ne atlikti statisto vaidmenį. Beje, nors iki šiol nebuvo jokios reklamos, beveik visi bilietai į šį renginį - jau parduoti,“ - džiaugiasi neįprastoje vietoje vakarėlį rengiančios komandos „Mouth2mouth“ atstovai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus