• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Talentingi Norvegijos atlikėjai Vilniuje sukurs „norvegišką naktį“
Autorius: Sergejus Tichomirovas
2011-09-13 18:19:00

Šį savaitgalį naktinis skandinaviškas gyvenimas iš Norvegijos klubų trumpam persikels į Vilnių. Antrą kartą vykstančių „Norvegijos dienų Lietuvoje“ proga kylantys šios šalies atlikėjai Lucy Swann, DJ Olle Abstract bei bendras lietuvių bei norvegų projektas „Rasabasa“ menų fabrike „LOFTAS“ sukurs norvegišką dvasią.

 

Šeštadienio naktį menų fabrike „LOFTAS“, vos pasibaigus krepšinio rungtynėms, klausytojų dėmesį renginyje „Norvegiška naktis“ savo pasirodymu užkariauti sieks viena talentingiausių kylančių Norvegijos pop atlikėjų Lucy Swann. Renginyje taip pat dalyvaus daugybę muzikos žanrų savo kūriniuose suvienijantis jungtinis lietuvės Rasos ir norvegų projektas „Rasabasa“, o po koncerto menų fabriko lankytojų laukia Norvegijos naktinių klubų numylėtinio DJ Olle Abstract pasirodymas.

 

Vos išleidusi debiutinį muzikinį albumą „La Petite Mort“ 2010 m., jaunoji atlikėja Lucy Swann imta lyginti su tokiomis pop muzikos pasaulio žvaigždėmis kaip Beyonce ar Kate Bush. Įkvėpta soul ir gospel stilių muzikos dainininkė kritikų yra ypač giriama už jos kūryboje nepriekaištingai derančius elektroninės ir organiškos muzikos elementus.

 

Menų fabrike šeštadienį taip pat pasirodys daugiau nei trejus metus kartu su keturiais vaikinais iš Norvegijos autentišką, folkloro ir šiuolaikiškų ritmų sintezės persmelktą muziką atliekanti Rasa Bubulytė.

 

Norvegijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje Leif Arne Ulland džiaugiasi, kad „Norvegiška naktis“ prisideda prie Lietuvos ir Norvegijos bendradarbiavimo, puoselėjant modernią kultūrą bei šiuolaikišką muziką.

 

„Moderni muzika yra labai svarbi daugelio žmonių gyvenimo dalis, tad džiaugiamės, turėdami progą pristatyti lietuviams talentingus savo šiuolaikinės kultūros atstovus ir supažindinti su jų kūryba,“ – teigė L. A. Ulland.

 

Įėjimas į „Norvegišką naktį“ nuo 22:00 yra nemokamas.

Antrus metus vykstančiais „Norvegijos dienos Lietuvoje“ renginiais supažindinama su norvegų kultūra, Norvegijos skiriama finansine parama įvairioms iniciatyvoms Lietuvoje įgyvendinti bei Norvegijos verslininkų indėliu į Lietuvos ekonomikos stiprinimą.

Daugiau sužinoti apie „Norvegijos dienos Lietuvoje 2011“ renginius galima oficialioje Norvegijos Karalystės ambasados Lietuvoje interneto svetainėje www.norvegija.lt ir socialinio tinklalapio „Facebook“ puslapyje „Norvegijos dienos Lietuvoje“ (www.facebook.com/Norvegijos).Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus