• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija organizuoja maisto rinkimo akciją
Autorius: Eli.lt
2010-01-14 13:44:00

Šį savaitgalį, sausio 16-17 dienomis, Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija didcentryje „Prisma“, įsikūrusiame prekybos ir pramogų centre „Ozas“, organizuoja bendruomeninę maisto rinkimo akciją. Jos metu bus renkami produktai Dievo Motinos Teresės seserų labdaros valgyklai, įsikūrusiai šalia sostinės traukinių ir autobusų stoties, bei vargingoms šeimoms iš netoli Vilniaus esančių Rūdiškių ir Dailidžių gyvenviečių.

„Paaukokite! Žiema tęsiasi ilgai!“ – šiuo šūkiu vadovaujamės pirmą kartą organizuodamos maisto rinkimo akciją. Ekonominė krizė skaudžiai palietė ne vieną šeimą ir tūkstančiams žmonių trūksta maisto, ypač šiais šaltais žiemos mėnesiais. Esu tikra, kad bent vieną tokį žmogų ar šeimą žino kiekvienas iš mūsų, todėl kviečiame ir šventėms pasibaigus aukoti“, – sako Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos narė, Airijos ambasadoriaus žmona p. Siobhan Denham.

„Korporacijos principu sukurtos ir daugiau nei šimtą metų gyvuojančios mūsų kompanijos patirtis rodo, kad tik vienijantis bendram tikslui galima išgyventi ir sunkiausius laikus. Todėl remiame Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos iniciatyvą ir kviečiame pirkėjus būti aktyviais aukojant vargingai gyvenantiems“, – sako didcentrį „Prisma“ valdančios Suomijos kompanijos SOK dukterinės įmonės Lietuvoje „Prisma LT“ generalinė direktorė Anu Huuska.

Nebe pirmus metus Tarptautinės moterų asociacijos remiamoje Dievo Motinos Teresės seserų labdaros valgykloje kasdien valgančių žmonių skaičius per metus išaugo dvigubai ir dabar siekia 150. Dar tiek pat žmonių ateina pasiimti maisto savo šeimoms.
Bendruomeninės maisto rinkimo akcijos metu surinkti produktai taip pat keliaus į Rūdiškes ir Dailides, kur šiuo metu apie 900 šeimų neįgali įsigyti net maisto.

Norėdami jiems padėti, akcijos organizatoriai iš viso siekia šį mėnesį surinkti toną ilgo galiojimo maisto produktų, tokių kaip miltai, kruopos, aliejus. Įgyvendinant šį tikslą, ženkliai prisideda Latvijos bei kitos Vilniuje įsikūrusios užsienio šalių ambasados. Visą šią savaitę maisto produktus taip pat renka Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje mokiniai. Akcijos metu didcentryje „Prisma“ informaciją apie renkamus produktus dalins savanoriai, tarp kurių – diplomatinio korpuso bendruomenės nariai bei skautai.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus