• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tebūnie naktis su Joan Soriano!

Autorius: Giedrė Kondrotaitė
2012-06-15 12:31:00

Tebūnie naktis su Joan Soriano!
Birželio 15-17d. Vilniuje, Crowne Plaza viešbutyje startuos ketvirtasis tarptautinis Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių festivalis „One Love“.  Festivalio organizatoriai, afrolatin studijos „Souls“ vadovai, pirmą kartą į Lietuvą iš Dominikos respublikos pakvietė Bachata muzikos atlikėją Joan Soriano ir jo šeimą.

2012 m. Birželio 14., Vilnius. Afrikos ir Lotynų Amerikos kultūrų mylėtojų bei šokėjų šventė pavadinimu „One Love“ – jau antrus metus yra kultūros nakties „Tebūnie naktis“ programos sudedamoji dalis, į Lietuvą sukviečianti visą pasaulį. Tiek šokių meistrai, tiek dalyviai į šią šventę suplūsta iš pačių tolimiausių pasaulio kampelių. Šiais metais žmonės atvyksta iš Portugalijos, Italijos, JAV, Čilės, Šveicarijos, Egipto, Turkijos, net Kosta Rikos ir kitų šalių.

Festivalis pasižymi ne tik geografine gausa, bet ir šokių pamokų asortimentu - dalyvių laukia net per 20 skirtingų Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių pamokų, itin linksmi vakarėliai ir stulbinantys šou. O didįjį festivalio vakarą vainikuos Bachatos gyvos muzikos koncertas, “Aš esu Bachata”, Šiemet “One Love” organizatoriai, afrolatin studijos „Souls“ vadovai Giedrė ir Šarūnas Kondratai, į Lietuvą pirmą kartą pasikvietė Bachatos dainų kunigaikščiu tituluojamą Joan Soriano ir jo šeimą. Šie atlikėjai, atvyksiantys iš pačios Dominikos Respublikos gilumos, birželio 16 dieną pirmą kartą lankysis Pabaltyje ir pristatys dokumentinį filmą „Bachatos kunigaikštis“. Tai istorija apie Joano šeima, gyvenančią kaime netoli Santo Domingo ir trokštančią, kad jis išgarsėtų ir padėtų šeimai išbristi iš skurdo. Soriano muzika susidomi Niujorke gyvenantis muzikos prodiuseris Benjaminas de Menilas ir tuomet prasideda muzikinis turas po JAV.

Šį šeštadienį 19val. per kultūros festivalį „Tebūnie naktis“, Bachata muzikos gerbėjai turės galimybę pamatyti šį filmą kino teatre „Pasaka“.
Maloniai kviečiame žiniasklaidos atstovus į atvirą – šokių istorijos ir klausimų – atsakymų valandą su renginio organizatoriais ir šokių mokytojais iš viso Pasaulio, kuri vyks CROWNE PLAZA VILNIUS viešbučio didžiojoje konferencijų salėje šeštadienį, birželio 16 dieną, 12.00 – 12.50.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus