• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Tikrasis Kalėdų Senelis atvyksta į Lietuvą!
Autorius: respublika.lt
2009-11-05 08:10:00

respublika.lt nuotr.

Gruodžio 6 dieną Lietuvą pirmąkart aplankys pagrindinis planetos Kalėdų Senelis iš Suomijos Rovaniemio miestelio, esančio Santa Village.

“Esu labai laimingas, kad šiais metais galiu atvykti į Lietuvą bei paskirti čia savo vietininkus, atidaryti oficialią atstovybę ir Kalėdų Senelio paštą”, - sakė Kalėdų Senelis.

Tikrojo Kalėdų Senelio vizitą į Lietuvą organizuoja prekybos ir pramogų sostinė “Kauno Akropolis” bei garsus Latvijos televizijos laidų prodiuseris ir vedėjas Igoris Proninas. Anot jo, atvyksiančio Kalėdų Senelio ūgis - net 2 metrai ir jo negalima su nieko supainioti. Jo veidas ir išvaizda yra patentuoti bei priklauso Suomijos valstybei.

“Tikrojo Kalėdų Senelio vizitas - tai dovana Kaunui ir visai Lietuvai. Siekiame, kad Kalėdų nuotaika šiais metais būtų ypatinga. “Kauno Akropolis” ir Kaunas bus Lietuvos Kalėdų sostine”, - teigė “Kauno Akropolio” valdytojos įmonės “Resolution Property Managament” generalinis direktorius Baltijos šalims Sigitas Jautakis.

Atskridęs į Kauną specialia Santa mašina tikrasis Kalėdų Senelis su delegacija vyks į “Kauno Akropolį”. 13 val. miesto meras Andrius Kupčinskas ir S.Jautakis pasitiks garbingą svečią iš Suomijos prie “Kauno Akropolio” Griunvaldo įėjimo, vėliau padės Kalėdų Seneliui “Akropolio” parduotuvėse išrinkti dovanas labdarai vaikų ligoninei. Griunvaldo alėjoje tikrasis Kalėdų Senelis “uždegs” ypatingą eglutę. 13.50 val. bus pakelta Kalėdų Senelio oficialios rezidencijos vėliava.

Paskui tikrasis Kalėdų Senelis vyks labdaros vizito į vaikų ligoninę, susitiks su “Žalgirio” krepšinio komanda, aplankys Kauno zoologijos sodą, Karmelitų bažnyčią. 17.15 val. planuojamas tikrojo Kalėdų Senelio vizitas į “Kauno Akropolio” ledo areną, kurioje vyks dailiojo čiuožimo atstovų pasirodymas. Ten Kalėdų Senelis susitiks su vaikų namų auklėtiniais. 20 val. “Kauno Akropolis” bus paskelbtas Lietuvos Kalėdų sostine, vyks A.Kupčinsko ir S.Jautakio įšventinimas Kalėdų Senelio vietininkais Lietuvoje.

Susitikti su tikruoju Kalėdų Seneliu galės visi norintys. Nuo lapkričio 6 dienos “Kauno Akropolyje” veiks tikrojo Kalėdų Senelio iš Suomijos paštas. Įmesti į specialias dėžes laiškai bus perduoti tikrajam Kalėdų Seneliui, kuris pažadėjo kiekvienam asmeniškai atsakyti iki Kalėdų.
 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus