• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Trečiasis „Disco Mafia Social Club" apsireiškimas
Autorius: Žilvinas Stumbras
2012-04-26 16:47:00

Didelio susidomėjimo susilaukusi „Disco Mafia Social Club“ renginių serija ruošiasi trečią kartą nustebinti sostinės klubinėtojus. Gegužės 4 d. aktualią šokių muziką ir „loftinių“ vakarėlių tradicijas puoselėjantis projektas klube „Studio 9“ pristatys dar vieną skambų klubinės scenos vardą – iš Didžiosios Britanijos atvykstantį keturių žmonių kolektyvą „Faze Action“. 

Devyniasdešimtųjų viduryje „Faze Action“ vardas suvienijo brolių Simono ir Robino Lee kūrybinės jėgas. Netrukus šeimyninis tandemas pradėjo bendradarbiauti su „Nuphonic“ įrašų kompanija, kurios leidžiama produkcija žavėjo ir iki šiol žavi ne vieną rafinuotos šokių muzikos melomaną. Tarp jų – ir vienus iš „Discomafia“ judėjimo iniciatorių Fast Edie ir Zhill. 

Žanro ribų nepaisantis duetas savo kūryboje nuolat maišė funk, soul ir house spalvas, o jų skambesys jau prieš dešimtmetį linksniuotas šiandien itin madingu nu disco terminu. Autoritetą „Faze Action“ išsikovojo ir žymių kolegų akyse – dar 2000 m. projektui buvo patikėta apšildyti garsiosios šokių muzikos grupės „Groove Armada“ turo po JAV pasirodymus. 

Grupės vedlys Simonas Lee lėktuvo bilietus į Lietuvą laiko ketvirtą kartą. Pirmojo vizito metu didžėjus ir prodiuseris spėjo apsilankyti net vestuvėse, tuo tarpu pastarąjį kartą susitikimą su šalies klubinėtojais teko atšaukti dėl oro sąlygų – visoje Europoje prieš pusantrų metų siautusi pūga paralyžiavo orlaivių eismą. „Puikiai atsimenu tą vakarą, kai iš oro uosto teko keliauti namo. Jaučiausi nepatogiai dėl šio nesusipratimo, todėl sugrįžimas į Vilnių jau kuris laikas buvo viena tų skolų, kurias tikrai norisi atiduoti“, – tikina Simonas Lee.  

Skolą „Faze Action“ r engiasi grąžinti su kaupu – vietoj 2010-aisiais planuoto didžėjaus pasirodymo, į Vilnių gyvo garso koncertui atvyksta keturių žmonių grupė. Broliams „Studio 9“ talkins du pagalbiniai muzikantai, paverčiantys „Faze Action“ pasirodymus dar žaismingesniu muzikos garsų paveikslu. Tai kartu su tokiais grandais kaip „Groove Armada“ ar „Basement Jaxx“ koncertavusi vokalistė Mary Lee ir klavišininkas Christopheris Woodhousas. Priešpaskutinio šį sezoną „Disco Mafia Social Club“ svečius klubo scenoje pasitiks ir palydės renginio šeimininkai Fast Edie bei Zhill. 
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus