• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Vaikystės šventė Panevėžyje bus išskirtinė
2009-05-21 00:00:00

Eli.lt; Jupiterimages nuotr.
Kasmet Panevėžyje organizuojama Vaikystės šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai, šiais metais bus kitokia nei įprasta - dar labiau spalvinga ir masiškesnė. Šventė, vyksianti gegužės 29 d. nuo 10 val. „Cido" arenoje, išskirtinė tuo, kad meninę jos dalį pirmą kartą rengia visos 32 miesto ikimokyklinės įstaigos, o kartu su sporto programos dalyviais arenoje į Vaikystės šventę susirinks daugiau kaip 2 tūkst. ikimokyklinukų ir pradinių klasių moksleivių. Lietuvos vardo tūkstantmečio garbei apie 12 val. Panevėžio vaikai į dangų paleis tūkstantį aitvarų.

„Neabejoju, kad renginys bus gražus ir spalvingas. Tai bus ne tik Vaikystės šventė, bet ir priešmokyklinukų palydėtuvės į mokyklą. Džiaugiuosi, kad idėjai pastatyti bendrą muzikinę pasakaitę „Vaikystės karuselė", kurioje vaidmenis atliks 850 mažųjų artistų, pritarė visų ikimokyklinių įstaigų vadovai, o vaikams labai patiko žinia, kad jie galės pasirodyti „Cido" arenos scenoje. Galbūt užaugę panevėžiečiai drąsiau lips ir į didžiąją sceną", - sako Savivaldybės mero pavaduotoja Zita Kukuraitienė.

Pasak lopšelio-darželio „Puriena" direktorės Zitos Kuncienės, atsakingos už šventės meninės dalies organizavimą, didelį indėlį į bendrą kūrybinį darbą įdėjo ne tik visų ikimokyklinių įstaigų meninio ugdymo pedagogai, bet ir mažųjų artistų tėveliai. O AB „Panevėžio bičiulis" padovanojo renginiui 1000 balionų. Muzikinės pasakaitės režisierė - lopšelio-darželio „Puriena" meninio ugdymo pedagogė Jolita Tumosienė, teksto autorė - lopšelio-darželio „Sigutė" direktorė Berutė Laureckienė.

Vaikystės šventės sporto programos estafetėse dalyvaus dešimties ikimokyklinių įstaigų darželinukai, 2-4 klasių moksleiviai. Taip pat vyks dviratukų ir paspirtukų varžybos, individualios sporto rungtys, kuriose galės dalyvauti ir pavieniai sportininkai. Nugalėtojai bus apdovanoti saldžiais prizais.

Vaikų gynimo dienos renginį vainikuos tūkstančio aitvarų paleidimas į dangų. Aitvarus panevėžiečiams dovanojo AB „Iglus". Juos gaminti aitvarų meistrai seminaruose mokė ir mokytojus.

Vaikystės šventės organizatoriai - Panevėžio miesto savivaldybė, Kūno kultūros ir sporto centras. Renginio meninei daliai iš miesto biudžeto skirta 3 tūkst. Lt, sporto programai - 4 tūkst. Lt. Renginys nemokamas, jame kviečiami visi dalyvauti.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus