• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Viešajame transporte – žymių Lietuvos vyrų sveikinimai moterims
Autorius: Kristina Klingaitė
2011-03-08 16:19:00

Garsių Lietuvos vyrų iniciatyva, kovo 8 – tąją viešajame transporte minima gražiausia pavasario šventė.

Šiandien, moters dienos proga, viešojo transporto televizijoje „Media traffic“ įžymūs stilistai, TV ekrano, teatro ir muzikos žvaigždės  sveikina visas moteris ir merginas.
 
 „Ne tik šią dieną, bet visuomet spindėkite kaip rytinis baltos rožės žiedas. Būkite laimingos ir mylimos,” – sakė Lietuvos ponių draugas Mantas Petruškevičius. „Būkite savimi nepriklausomai nuo to, ką kiti apie Jus galvoja,“ – moterims linkėjo dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.
„Džiaugiamės, jog įžymūs Lietuvos vyrai noriai prisidėjo prie organizuojamos staigmenos moterims, skirtos tarptautinės Moters dienos šventei,“ – sakė „Media traffic“ inovacijų vadovė Liuda Petrik.

Prie gražaus pavasarinio sumanymo taip pat prisidėjo ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro įkūrėjas, meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Gintaras Rinkevičius. „Moterys, būkite mylimos artimų žmonių. Kai esate laimingos Jūs, būsime laimingi ir mes,“ – sakė G. Rinkevičius. Kitas žymus dirigentas ir televizijos konkursų žiuri narys Donatas Katkus kovo 8 – tąją buvo linksmai nusteikęs. „Moterys, nebūkite vyrais!“ – šmaikštavo D. Katkus.

„Media traffic“ televizijos atstovai pakalbino ir ilgametį laidų vedėją, keliautoją ir rašytoją Algimantą Čekuolį. „Tebunie visą laiką Jums pavasaris, o mes savo darbą atliksime,“ – kalbėjo charizmatiškasis žurnalistas.

Taip pat viešojo transporto ekranuose kovo 8 – tąją moteris šmaikščiai sveikina Vytautas Rumšas jaunesnysis: „Vyrai, atsistojam! Moterys, sėdam! Mielos moterys, mes Jus mylim!“.

„Tegul gyvenime Jums atsitinka kuo daugiau tokių įvykių, dėl kurių būtų verta gyventi,“ – linksmai sako televizijos laidų ir renginių vedėjas Rolandas Vilkončius. „Mielos moterys, prašau, šypsokitės kiekvieną dieną!” – entuziastingai linki Jogaila Morkūnas.

„Pavasarį pražįsta ne tik gėlės, bet ir moterys. Nuoširdžiausiai linkiu mūsų moterims žydėti kiekvieną dieną ir visada!” – gražių žodžių nestokoja ir Vytenis Pauliukaitis.

Anot Liudos Petrik, „Media traffic“ televizijoje ateityje planuojama ir daugiau panašių projektų. „Tikimės, jog moterys ir merginos, viešojo transporto ekranuose išvydę pamėgtų vyrų fotografijas su šiltais sveikinimais nusišypsos ir pajus Moters dienos šventinę nuotaiką. Juk kiekvienai moteriai malonu, kai ją sveikina garsiausi šalies vyrai. Nuoširdžius ir labai asmeniškus linkėjimus siunčiame kiekvienai iš jų, šios ypatingos šventės proga.“ – sako „Media traffic“ inovacijų vadovė.

Prie šio sumanymo prisidėjo ir šalies teatro žvaigždės. „Mielos moterys, be Jūsų meilės net viešasis transportas sustotų. Tikėkit savo meilės kuriančia galia,“ – poetiškai linkėjo OKT/Vilniaus miesto teatro meno vadovas  Oskaras Koršunovas.

„Noriu palinkėti tikėjimo savo antra puse. Šis tikėjimas Jums grąžins jausmų pilnatvę.“ – sakė teatro ir kino aktorius, režisierius Kostas Smoriginas.
„Media traffic“ taip pat prisideda prie kovo 8 – tosios dienos sveikinimų moterims, važiuojančioms viešuoju transportu. „Linkime moterims išlikti gražioms ir mylimoms.“ – sako Liuda Petrik.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus