• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Vilniuje atidaromas netradicinis vyno sandėlis
Autorius: Eli.lt
2009-09-30 14:14:00

Jau spalio 8 dieną Vilniaus centre prie pat Baltojo tilto duris atvers naujos koncepcijos vyninė „Vinchenso“, kurios laisva aplinka primena vyno sandėlį. Originali savo interjeru ir siūlomu meniu nauja vyno gerbėjų erdvė labiausiai išsiskiria patraukliomis kainomis ir vyno išrinkimo koncepcija. Svarbiausias žodis čia skiriamas klientams – jie spręs, kuriuo vynu išties verta prekiauti.

Jau antrąjį spalio ketvirtadienį vyno sandėliu paverstoje vyninėje galės apsilankyti kiekvienas norintis. Originalus interjeras sukuria neįpareigojančią atmosferą – galima įsigyti vyno buteliuose, kuris sukrautas čia pat, ant sandėlinių padėklų, visur puikuojasi ryškūs vyndarių štampai ir kita sandėlio atributika. Atidarymo dieną pirmųjų svečių laukia vyno ir užkandžių degustacijos, įdomūs ir naudingi pasakojimai apie vyną, nuotaikinga DJ muzika ir dar daugiau netikėtumų. Tačiau savo klientus „Vinchenso“ pasiryžęs stebinti ne tik per atidarymą.

Didžiausia klientams siūloma naujovė – „Kamščio“ pasiūlymas. Vyno sandėlyje „Vinchenso“ vyną galima pirkti buteliais, o perkant dėžėmis suteikiama net 10 proc. nuolaida. Tačiau svarbiausia, kad nusipirktu vynu galima mėgautis vietoje – jaukioje aplinkoje. Tereikia sumokėti papildomą 5 litų „Kamščio“ antkainį. Vyno sandėlio atstovai didžiuojasi galėdami pasiūlyti draugiškiausią antkainį, mat jis yra nekintantis, o kitose vyninėse taikomas procentinis mokestis, kuris priklauso nuo vyno kainos.

Pristatomas išties gausus vyno asortimentas - net 100 rūšių iš įvairiausių pasaulio kampelių: senojo pasaulio vyndariai iš Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Vokietijos, Vengrijos, naujojo pasaulio – Čilės, Argentinos, JAV, Pietų Afrikos, Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitų.

„Turėsime tiek populiarių, visiems žinomų vynuogių ir regionų vynų, tiek išskirtinių vynuogių mišinių specialiai tiems, kurie ieško neįprasto skonio. Asortimentas bus dinamiškas ir nuolat besikeičiantis, atsižvelgiant į klientų pomėgius ir skonį“, – žada „Vinchenso“ vadovė Sandra Stirbytė.

Prie tauriųjų gėrimų bus galima išsirinkti kruopščiai pritaikytų užkandžių. Vyninė pateiks įvairių kietųjų, minkštųjų, pelėsinių sūrių, naminių marinuotų alyvuogių bei naminių tapenadų, rūkytos, vytintos mėsos gaminių, saulėje džiovintų pomidorų bei kitų daržovių. Kasdien bus pateikiama ir po vieną karštą patiekalą – nuo rytietiškos iki ispaniškos virtuvės.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus