• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Vilniuje pirmą kartą vyks ilgiausia pavasario mados šventė
Autorius: PC Ozas
2010-03-04 15:42:00

Šiandien sostinėje prasidėjo bene ilgiausia iki šiol Lietuvoje kada nors vykusi pavasario mados ir stiliaus šventė „Mados dienos“, truksianti dešimt dienų. Jos metu, iki pat kovo 14-osios, naujausias mūsų šalies gyventojams skirtas drabužių, avalynės ir aksesuarų kolekcijas pristatys beveik pusšimtis parduotuvių, atstovaujančių skirtingus ir žinomus prekių ženklus. Stiliaus ir mados šventę organizuoja naujausias Vilniuje prekybos ir pramogų centras „Ozas“. 


„Pastebėjome, kad Lietuvos žmonės pakankamai daug dėmesio skiria išvaizdai bei domisi madomis. O atėjus pavasariui ir šylant orams, ypač norisi atnaujinti savo drabužinės turinį ir sužinoti karščiausias stiliaus ir mados tendencijas. Be to, pas mus yra įsikūrusios išskirtinių ir naujų prekių ženklų parduotuvės, kurių lankytojai neras jokiame kitame Lietuvos prekybos centre. Todėl ir nusprendėme suorganizuoti net 10 dienų truksiančią mados šventę“, – teigė Inga Navickaitė, prekybos ir pramogų centro „Ozas“ vadovė. 


Vilniečių ir miesto svečių visas dešimt šventės dienų lauks ne tik įprastiniai mados pristatymai, bet ir teatralizuoti renginiai bei netikėtumai. Visų pirma, kovo 6 ir 7 d., šeštadienį ir sekmadienį, 28 iš 50 plastikinių manekenų, demonstruojančių šio sezono madingiausius drabužius ir aksesuarus, pakeis gyvi modeliai, o prekybos ir pramogų centro lankytojams teks juos atpažinti. 


Aktyviausias renginių maratonas „Mados dienose“ planuojamas nuo kovo 11-os iki 14 d. Visas keturias minėtas dienas nuolat vyks madų šou – jų metu bus pristatomos drabužių, aksesuarų ir galanterijos kolekcijos. Kiekvienas pristatymas yra rengiamas kaip atskira teatralizuota istorija, kuriame netrūks šokių ir vaidybos elementų. 


Specialiai madų šou prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įrengtas didžiulis podiumas, o madas demonstruos maždaug 100 modelių iš įvairių šalies agentūrų. Tarp įvairių kolekcijų pristatymų lankytojai bus supažindinti ir su naujausiomis grožio tendencijomis, kurias pristatys kompanijų bei grožio salonų „Sarma“, „Eslauda“, „Douglas“ ir „Figaro“ profesionalai. 


Be to, visi lankytojai, „Mados dienų“ metu įsigiję prekių už 25 litus ir daugiau, turės galimybę laimėti vieną iš trijų apsipirkimų „Oze“ už 5000 litų kartu su profesionaliu stilistu. Specialiai pavasario mados ir stiliaus šventei parengtas leidinys „Mados gidas“, supažindinantis su naujausiomis šios srities tendencijomis. „Mados gidas“ bus platinamas nemokamai.


„Mados dienų“ metu nebus užmiršta ir pirmoji pavasario šventė – Tarptautinė moters diena. Kovo 8-ąją visos į prekybos ir pramogų centrą užsukusios dailiosios lyties atstovės bus apdovanotos gėlėmis. Iš viso ketinama išdalyti net 3 tūkstančius žiedų. 


Apie prekybos ir pramogų centrą „Ozas“


Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ Vilniuje atidarytas 2009 m. rugpjūčio mėn. Jame veikia daugiau kaip 160 įvairių parduotuvių. Dalis jų atstovauja naujus Lietuvoje tarptautinius prekių ženklus – „Prisma“ (Suomijos tinklo maisto ir plataus vartojimo prekių parduotuvė), „Peek & Cloppenburg“ (pirmaujantis Europos mados prekių tinklas),  Deichman ir kt. Prekybos ir pramogų centre įkurtas didžiausias Lietuvoje šeimos pramogų centras „X-Planet“ bei naujovė Lietuvoje – greito maisto restoranų alėja. Joje pavalgyti kviečia „Pizza Hut“, KFC, kinų maisto restoranas „9 drakonai“, vegetariško maisto restoranas „Radharanė“, tailandietiško maisto restoranas „Thai Wok“, japonų suši baras „Labuki“, lietuviškų patiekalų greito maisto restoranas „Seklyčia Europub“ ir kt. 


„Ozo“ projektą plėtoja bendrovė „ECE Projektmanagement Vilnius“. Ji priklauso didžiausiai prekybos centrų valdytojai ECE, valdančiai 114 prekybos centrų visame pasaulyje, kurie užima apie 3,5 mln. kv. m. prekybinio ploto. Metinė nuomininkų apyvarta ECE valdomuose centruose yra 13,1 mlrd. eurų.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus