• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Yoga Rave“ – blaivus šėlstantis festivalis!

Autorius: Eli.lt
2012-08-06 11:10:00

„Yoga Rave“ – blaivus šėlstantis festivalis!
Jau galite pradėti lenkti rankų pirštus, skaičiuodami likusias dienas iki pirmą kartą Lietuvoje rengiamo blaivaus, kupino prasmingų pramogų ir nuoširdaus dėmesio svečiams festivalio -  „Yoga Rave“ . Geros nuotaikos ir draugiškos atmosferos oazė lauks  svečių rugpjūčio  10-12 dienomis  Varėnos rajone, Subartonių kaime.  

Pasak organizatorių, renginys išskirtinis tuo, kad kviečia linksmintis atsakingai, bet iš širdies, derina  ramybę ir šėlsmą  bei tęsia alternatyvios pramogos Lietuvos pramogų rinkoje tradiciją. „Vilniečiai jau pamėgo mūsų pusantrų metų organizuojamus vakarėlius „Yoga Rave“  , kuriuose linksminamasi  be alkoholio ir kvaišalų, bet ne mažiau trankiai ir pašėlusiai! Praėjusiais metais buvome įvertinti – Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos surengtuose rinkimuose  „Yoga Rave“  pelnė geriausio 2011 m. blaivaus renginio vardą, todėl šią vasarą visiems prijaučiantiems rengiame didelę, bet jaukią trijų dienų šventę gamtoje, po atviru dangumi “ – sako festivaliai organizatoriai.

Svečiams ruošiama gausi pramogų programa: festivalyje koncertuos muziką sceną gyvu teatru paverčiantys „Stipriai kitaip“, kiekvieną koncertą kaip nuotykį pristatantis „Garbanotas bosistas“ , jaunatviškas ir į muzikinių žanrų rėmus netelpantis „Kamanių šilelis“, publiką priverčiantis kartu dainuoti Šarūnas Mačiulis su „Vilkais“ ( „Poliarizuoti stiklai“) , energingasis multiinstrumentalistas Saulius Petreikis.  Žiūrovų lauks  Wing Tsun kovų menų klubo pasirodymas ir pamokos - kovos menų mokytojai žiūrovus mokys savigynos veiksmų prieš ginkluotus užpuolikus ar net jų grupes.  Mokinsimės liaudies šokių kartu su nuotaikinguoju kolektyvu „ByTikZyz“.   Taip pat festivalyje svečiuosis ir patirtimi dalysis Gurdžijevo energetiniai šokiai, profesionalūs masažistai , į uoslės lavinimo praktikas kvies „Marmozel“ kosmetikos ir kvapų kūrėja Vilma Žmakova.  Pasigaminti ir iš festivalio suvenyrą parsivežti pasiūlys origami technikos mokytojai, o Simono dailės studija mokys pinti dėžes iš laikraščių. Menininkė Renata Heredia pakvies į tapybos ant milžiniškos drobės dirbtuves.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus