• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ypatingas „Olialia Party“ Jus kviečia į sostinę

2009-04-22 00:00:00

Ypatingas „Olialia Party“ Jus kviečia į sostinę
Olialia.lt info.

Nuotaikingas ir žėrintis „Olialia Party“ vilniečius ir miesto svečius stebins jau visai greitai – balandžio 30-ąją, ketvirtadienį. Susirinkusiųjų į sostinės klubą „Pacha“ laukia ypatingas renginys, kuriame seksualiausių Lietuvos dainininkių trio „Olialia pupytės“ pristatys debiutinį savo albumą, o visas pulkas populiariausių Lietuvos atlikėjų visiems dovanos gražiausias savo dainas. Pasirūpinome ir darboholikų sveikata, nes gegužės 1-oji – tarptautinė nedarbo diena, tad visą naktį drąsiai galėsite skirti audringam vakarėliui, naujoms pažintims ir malonioms akimirkoms, o kitą dieną niekur neskubėdami su naujų draugų būriu jas prisiminsite iš naujo.

Vakaro žvaigždės „Olialia pupytės“ jau sugalvojo planą, kaip nustebinti savo gerbėjus: specialiai šiam vakarėliui jos pasipuoš naujais kostiumais, o savo pasirodymą „pagardins“ iš profesionaliausių šalies choreografų išmoktais šokio žingsneliais, fejerverkų šou... Scenoje gražuolėms talkins „GO Brothers“, kurie žiūrovų, o ypač merginų, niekada nepalieka abejingais.

„Olialia pupytes“, pristatančias patį svarbiausią - pirmąjį savo albumą, vakarėlyje sveikins žymiausi scenos atlikėjai: Vaidas, Kastaneda, Soliaris, Milanno, DJ Jovani ir, žinoma, Pikaso. Kaip visada, žavingų vaizdų nepritrūks nei į vakarėlį sugūžėjusioms merginoms, nei vaikinams. Stipriosios lyties atstovų džiaugsmui vakarėlyje bus galima sutikti ir visą būrį seksualiųjų „Olialia“ mergaičių.

O stilingiausius vakarėlio svečius tikrai sužavės „Block 190“ pristatoma aukštosios gatvės mados kolekcija vyrams ir moterims. Jų pristatomi drabužiai – tai visuomet jaunų ir veržlių sielų mada,  mūsų ir draugų gyvenimas bei amžina šventė. “Block 190” nėra tik drabužių tinklas, tai – ir bičiulių klubas, kur vienijamasi dėl vienodo požiūrio į gyvenimą, stilių ir madą. Pasipuošę “Evisu”, “Franklin&Marshall”, “Blutsgeschwister”, “Religion”, “Hel’s”, “Chinook”, “Goorin Brothers” ir  kitų žinomų prekės ženklų drabužiais bei aksesuarais, lietuvaičiai žingsniuoja koja kojon su stilingiausiais pasaulyje verslo, sporto, pramogų, kino, ir elitinės mados atstovais. Šių mados namų gerbėjais yra ir stilingoji Beckham'ų šeimynėlė, aktorius Johnny Depp'as ar roko žvaigždė dainininkas Mick'as Jagger'is. “Block 190” mada skirta kiekvienai dienai, gatvei, klubui, vakareliui... “Nes TU esi TU ne vien ypatingomis progomis, o 24 valandas per parą”, - sako šios parduotuvės filosofija.

Efektingą kolekciją pristatančių modelių įvaizdį taip pat kurs YURY salono meistrai, pristatysiantys  gatvės mados stiliaus šukuosenas. Neseniai duris atvėręs salonas jau sulaukė pripažinimo spaudoje, internetiniuose portaluose, gerų žodžių nešykštėjo ir YURY salono klientai, daugelis jų - Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės. Net nekyla klausimų, iš kur toks populiarumus - juk Jurijus Levčenkovas subūrė stiprią komandą, kuri ne tik aktyviai dalyvauja įvairiuose šou renginiuose, akcijose, bet ir nepaliauja stebinti savo išskirtinėmis, ekstravagancijos prieskonį turinčiomis šukuosenomis.

Geriausiu praėjusių metų vakarėliu išrinktas 2009 m. “Vakaro žinių” kalendoriaus pristatymas vyko sostinės “Vilniaus vartų” komplekse įsikūrusiame “Pacha” klube. Taip ir šį kartą “Olialia Party” gerbėjų lauksime tame pačiame klube.

Beje, visus kviečiame prisidėti kuriant vakaro nuotaiką ir pasipuošti vakarėlio spalva, kuri bus tokia, koks yra žėrintis safyras...

O visa tai ką išvardinome – dar ne viskas, ko gali tikėtis į vakarėlį sugūžėję svečiai. Svečius vaišinsime gardžiu “Rocca dei Forti” putojančiu vynu.
 
Su “Laisvalaikio” ir “Maestro Olialia” kortelėmis kaina vienam bilietui 50% mažesnė.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus