• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
ZIP FM gimtadienis – virš 20 didžėjų, 5 gyvi pasirodymai ir 19 valandų muzikos
2009-07-16 14:41:00

Jupiterimages nuotr.
Ne vieną reivą atlaikius Senoji Vilniaus elektrinė liepos 17 d. patirs nepalyginamai rimtesnį išbandymą – vietiniai, zipiniai ir užmiestiniai reiveriai joje siautės ne įprastas vakarėliui septynias ar aštuonias, o visas devynioliką valandų. Taip savo gimtadieni ketina paminėti ZIP FM, dėl šio įtartinai ilgo vakarėlio atsisakiusi kitų nuostabių idėjų: ilgiausio bučinio konkurso, YVOS ir 69 dvikovos meduje be mikrofonų ir auksinių česnakų apdovanojimo, su kviestiniais politikais bei garbingais svečiais.

Sunkią mergaičių grupių gerbėjų kritiką ir valdžios vyrų spaudimą dėl priimto sprendimo vos atlaikiusi ZIP FM šiems atsakyti nusprendė šūkiu „Nupjausim tau galvą!“ Ir staiga išsilaksčiusius protestuotojus pakeitė daugiau nei dvidešimt pjūklais ginkluotų didžėjų bei penki kiečiausi lietuviški gyvi pasirodymai. Didžiąją dalį pamatyt ir išgirst galėsi vakarinėje dalyje – po šeštos vakaro, tačiau pažadam, bus ką veikti nuo pat ryto.

Dieninė programa Energetikos muziejaus kiemelyje prasidės neįprastai anksti – 11 valandą. Čia mieguistus muzikos gerbėjus su trenksmu ketina išjudint radistas Rolandas, paruošęs specialią rytinės mankštos programą, po kurios galėsi papusryčiauti kartu su ZIP FM didžėjais. Iki vakaro dar spėsi pamatyti beatboxer’ių pasirodymą, pasimokyti fingerboard’int, pasigrožėti tecktonik šokėjais, užkąsti meksikietiškų patiekalų, pažaisti stalo futbolą ir sudalyvauti įvariuose konkursuose ir akcijose.

Nuo šešių vakaro, prasidėjus vakarinei daliai, kiemelyje pasirodys penki puikiausi lietuviški projekai ir grupės – kiečiausi Baltijos šalyse „Happyendless“, Mario Basanov bei Vidis, vis tebekepantys vieną hitą po kito, intelekt-lyriškųjų tekstų autorius Messiah, kuris pataps „Mad Orchestra“, kątik naują albumą išleidęs Golden Parazyth ir „Despotin‘ Fam“, vadovaujami ZIP FM rezidento Vaiperio.

Vėliau, 21 valandą, duris atvers ir dvi salės pačiame Energetikos muziejuje. Jose siautės baisus būrys labai ir nelabai prastos reputacijos didžėjų iš žymiausių ir labiausiai nusipelniusių diskotekų vedėjų kolektyvų. Čia suksis hauso princai „Ryralio“, chaotiškieji „Boogaloo“, devyniais metais pavėlavę „Business 2000“, „ZIP Clubbing“ laidų prodiuseris Loranas Vaitkus, devyndarbis didžėj-prodiuser-dizaineris aout6 bei žymus scenos veikėjas Sania. Sunkesniais patiekalais vaišins populiarieji lentpjūvių darbuotojai „Metal on Metal“ bei didžiai šeimyniški „Amenų Broliai“. ZIP FM frontą palaikys nieko doro nežadantys „Radistai“ ir „SiSi“, o gatvės kultūros pagrindus dėstys Mamania, Vaiperis ir Alex D.

Visą dieną ir naktį vakarėlis bus gyvai transliuojamas ZIP FM eteryje, tad jei padarysi mirtiną nuodėmę ir liksi namuose, klaidą truputį truputį pataisyt galėsi naktinėdamas prie radijos. Tačiau jei tavo sveika nuovoka vis dar veikia, čiupk būrį draugų, apsireikšk penktadienį Senojoje elektrinėje ir atšvęsk ZIP FM gimtadienį kaip savo!


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus