• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 įsakymų parduotuvių maniakei  1 

Autorius: Bazilė
2011-04-06 11:41:00

10 įsakymų parduotuvių maniakei
Dreamstime nuotr.
Pinigų kišenėje – ne per daugiausia. O parduotuvės jau vilioja pavasario prekių išpardavimais ir vasariškomis spalvomis plazdenančiais paplūdimio rūbais. Akys visko nori, širdis dega geismu, o piniginė... Hm... tiesą sakant, jos galimybės ribotos. Tad dar kartą pasikartok, ar gerai žinai 10 sėkmingo apsipirkimo įsakymų?

1.    Neturėk kitų biudžetų, tik šitą vieną. Tai yra neskaičiuok pinigų, kuriuos ketini gauti, uždirbti ar laimėti loterijoje. Svarbiausia – tai, ką turi šiuo metu. Ar naujasis pirkinys atitinka tavo esamą piniginės turinį?

2.    Neatsek piniginės be reikalo. Prieš ką nors įsigydama gerai pagalvok, ar tau to daikto tikrai reikia? Akimirką įsivaizduok, kad vis dėlto jo nenusipirkai. Ar dėl to nukentėsi? Jei šis, naujasis daiktas, keičia senąjį, kuris tau nebetinka, kurį kam nors atiduodi ar parduodi – puiku. Bet jei dubliuoja tai, ką jau turi – paklausyk proto balso ir susilaikyk!

3.    Apsipirkimą švęsk. Tai nereiškia, kad lakstymus tarp parduotuvių turėtų vainikuoti dar ir riebus desertas pakeliui pasitaikiusioje kavinukėje. „Švęsk“ – vadinasi, nepamiršk pasidžiaugti tuo, ką įsigijai. Čia galioja dėsnis: kuo daugiau daiktų nusiperki, tuo mažiau džiaugsmo tau teikia kiekvienas jų paimtas atskirai. Tad stenkis nusipirkti vieną, juo nuoširdžiai pasidžiaugti, ir tik po keleto dienų įsigyti dar ką nors naujo.

4.    Gerbk tai, ką turi. Tikriausiai tau, kaip ir daugumai, yra tekę nejaukiai pasijusti dėl savo dulkinų, nešvarių batų užėjus į batelių parduotuvę. Ten visas apavas taip gundančiai žvilga prožektorių šviesoje, viskas nauja, be menkiausios raukšlelės... Štai ir norisi pirkti bent jau ką nors – kad tik pakeistum senuosius batus. Neskubėk. Žvilgtelk į savuosius vėl išėjusi į gatvę, palygink su kitų praeivių batais. Ne taip jau blogai, tiesa? O jei dar dažniau brūkštelėsi per juos batų tepalu, kruopščiau nuvalysi grįžusi lietingą dieną... Galbūt nereikės naujos poros? Tas pats pasakytina apie visus daiktus. Neskubėk senųjų keisti naujais – verčiau pamėgink kruopščiau juos prižiūrėti. Taip pratęsi savo daiktų galiojimo laiką ir reikės rečiau pirkti naujus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
yuy
2011-04-06 13:10:49
jo, parduotuveje as atrodau neitiketinai lieknute, auksta ir visaip kitaip tobula, o jau rubas, kad ir koki beapsivilksi, guli kaip nulietas...kol nepareini namo ir neapziuri saves normaliame veidrodyje su normaliu apsvietimu, tada tai sazine grauzt ima - kad ir vel kvailai patikejai stebuklais :)