• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip tapti turtingu neturtėjant  4 

2008-10-30 00:00:00

Kaip tapti turtingu neturtėjant
"News Bridgepix" nuotr.

Jaučiatės esąs vargšas? Nustokite skaityti žurnalą „Hello!“ (arba lietuvišką jo prototipą „Žmonės“).

Nustatyta, jog dauguma vidurinės klasės atstovų nuvertina savo turtą vien todėl, kad per daug laiko praleidžia skaitydami gyvenimo būdo žurnalus, kuriuose rašoma apie žėrintį turtuolių pasaulį. Tokias išvadas pateikia Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (Organisation for Economic Co-operation and Development), rašo britų dienraštis „The Times“.

Ataskaitoje pažymima, jog nors D. Britanijoje atotrūkis tarp turtingiausio ir vargingiausio visuomenės sluoksnio mažėjo greičiausiai iš visų organizacijos narių, tačiau britai vis dar jaučiasi esantys vargšai, nes nuolat lygina save su futbolo ir pop pasaulio žvaigždėmis, apie kurių gyvenimus rašo įvairūs žurnalai.

Niekas nėra apsaugotas nuo pavydo. Nors ir esi Rothschildas, gali pasijusti tikru varguoliu stovėdamas ant Rusijos oligarcho jachtos denio.

Turtingumo sąlygiškumas įdomus ne tik iš ekonominės pusės. Tai turi tiesioginį poveikį mūsų sveikatai. Daugelyje mokslinių straipsnių rašoma, jog daugiau laimės mums suteikia ne materialūs turtai, bet mūsų visuomeninis statusas.

Dažnai manoma, jog didelės pajamos yra būtina kokybiško ir ilgo gyvenimo, geros sveikatos sąlyga. Nors šis teiginys iš esmės teisingas, ir gyvenant skurde džiaugtis gera sveikata yra iš tiesų sunku, galime rasti ir išminčių. Pavyzdžiui, vargingo Bengalijos valstiečio gyvenimo trukmė yra ilgesnė, nei gimusio Niujorke, Harlemo rajone, nors pastarasis, palyginus su Bengalijos valstiečiu, yra tikras turtuolis.

Pasirodo, jog tokių prieštaravimų priežastis - visuomeninio statuso skirtumai. Gerai savijautai šiuo atveju didesnę įtaką turi ne tikrosios individo pajamos ir turtai, bet jo vieta bendroje visuomenės turtingumo skalėje. Vieną svarbiausių šios problemos tyrimų atliko Londono College universiteto epidemiologas Michaelas Marmotas. Jis kelis dešimtmečius stebėjo 10 tūkst. valstybės tarnautojų sveikatos būklę. Mokslininkas nustatė, jog kuo žemesnes pareigas individas užima, tuo didesnė tikimybė, jog jis susirgs  širdies ir kraujagyslių ligomis.

Žemesnes pareigas užimantys darbuotojai patiria didesnį stresą, kuris savo ruožtu sąlygoja medžiagų apykaitos sutrikimus, kraujagyslių nepraeinamumą bei aukštesnį kraujospūdį. Todėl padidėja tikimybė mirti nuo širdies ligų ar infarkto.

Šis fenomenas labai pastebimas Rusijoje bei buvusiose komunistinėse Rytų Europos šalyse, kur gyvenimo trukmė dėl širdies ir kraujagyslių ligų itin sumažėjo. Galima tvirtinti, jog tai nulėmė didelis materialinės gerovės siekis ir turto demonstravimas.

Realybėje sumažėjus pajamoms mūsų sveikatai neturėtų iškilti pavojus dėl maisto trūkumo (gali būti, jog mes jausimės net geriau, nes valgysime mažiau ir sveikesnį maistą). Didžiausią grėsmę sveikatai šiuo atveju kelia emociniai dalykai: skolų baimė, nerimas dėl ateities, įtampa dėl pasikeitusio visuomeninio statuso.

Kaip būtų galima išsaugoti sveikatą ir laimę net ir atėjus ekonominei krizei? Pirmiausia, reikėtų išmokti mėgautis paprastais gyvenimo malonumais ir įvertinti, kas mums yra svarbiausia ir ko mums tikrai reikia, kad jaustumės laimingi.

Branginkite tai, ką turite, ir nebeskaitykite žurnalo „Žmonės“! Juk net didžiausi turtuoliai jaučiasi vargšais, kai pradeda save lyginti su dar turtingesniais.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
dute
2009-06-16 15:50:07
Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,butinai tai perskaityk , nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant ivairiuose forumuose as randu sita straipsni ,kuriame sakoma,kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 6 litus .Skaistalai ,pagalvojau ,tai turetu buti eilinis budas apmauti ,bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma.
Toliau ten sakoma ,kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu...As pamasciau ,kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas.
Jau po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai ..As negalejau patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 1000lt ,po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000lt . Dabar turiu uzsidirbes 4000lt ir neskaitant smulkiu islaidu. Po pusantro menesio turetu buti apie 7000lt. Ir sita suma po truputi toliau dides.
O prasidejo tik nuo 12lt .Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums ir man.
As jums pazadu ,jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti , jus pradesite gauti daug pinigu , negu tikites, per daug nesistengdami.
Pasiulymas : Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti.Sutikite - tai paprasta.
Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete ...
Svarbu : Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate ,bet tai tikrai dirba.
Atkreipkite demesi : Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpyje.
Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.
Yra trys paprasti zingsniai :
1. Jei dar neturite , jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius , jus padarete paslauga , ir svarbiausia - tai visiskai legalu . Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate
1. LT857044000879616105
2. LT397300010091281398
3. LT547400012388523830
4. LT137044000727612581
5. LT607300010038312521
6. LT907044000691617696
Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu , o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri.
3.Darykite ,bet kokius pokycius , bet islaikykite pagrindine ideja. Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais , Isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipsni , tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jusu.
linkiu sėkmės!!!:)
Jonas
2009-03-06 18:43:10
Sveiki.
Visiems atejo sunkus laikai. Kas neteko darbo, ka paskolu grazinimas prispaude. Ka bekalbeti. Tad siulau ne nauja, bet kadaise tolimais 1986-90 metais daug kam padejusi buda pagelbeti vieni kitiems. 1986 metais tai buvo atliekama pasto pagalba, siunciant po du rublius skirtingiems adresatams ir tikintis daug kartu didesnes grazos is taip vadinamos „grandineles“. Kaip nebutu keista, tai veike. As asmeniskai, mazdaug per keturis menesius, praturtejau 49000 rubliais ir tai tikrai tiems laikams nemazi pinigai.

Atejo nauji laikai, nauja krize, bet kartu ir naujos galimybes padeti vieni kitiems. Tapkime savo likimo seimininkais, jeigu jau mes niekam nerupime musu mylimoj Lietuveleje.

Dabar, kaip sitas stebuklas veikia, siais progresyviais laikais:
1.Jums bus reikalinga saskaita viename is Lietuvos banku (is kurios jus pervesite ir i kuria kiti projekto dalyviai perves jums pinigus)
2.Jus matote sesias banko saskaitas jau prisijungusiu prie projekto dalyviu (tame tarpe viena priklauso man):
A)LT407044000744617844
B)LT977044060005446066
C)LT154010042401716426
D)LT087300010110654505
E)LT514010042401631776
F)LT597044000120643953
3.Pirmiausia i saskaita F perveskite 2 litus. Ta pacia operacija pakartokite su likusiomis saskaitomis eiles tvarka E, D, C, B, A. Jus padarete paslauga ir isleidote tik 12 litu, kurie, patikekite manim, sugris simteriopai.
4.Dabar istrinkite saskaitos numeri A laukelyje ir perkelkite zemiau esancius saskaitu numerius viena pozicija auksciau B i A laukeli, C i B, D i C, E i D, F i E. Turime viena laisva F laukeli, kuriame irasykite savo saskaitos numeri. Stenkites nepadaryti klaidu.
5.Nukopijuokit si teksta ir isplatinkit ji interneto erdveje (forumuose, skelbimuose, asmeniniais laiskais). Svarbu kad tekstas pasiektu kuo didesne auditorija, nuo to priklauso jusu, mano ir kitu dalyviu sekme (kuo daugiau zmoniu dalyvaus projekte tuo didesnes sekmes galime tiketis mes visi). Patirtis rodo, kad optimalus efektas pasiekiamas, kai kiekvienas dalyvis isplatina si teksta nuo 200 ir daugiau kartu.
6.Paprasta matematika, as isplatinu teksta 200 kartu skirtinguose forumuose ar skelbimuose ir sulaukiu 5 pavedimu i mano saskaita, as uzdirbau 10Lt, kai mano saskaita F pozicijoje. Dabar tie 5 atsiliepe dalyviai kiekvienas isplatina teksta dar po 200 kartus su mano saskaitos numeriu jau E pozicijoje ir jiems kiekvienam taip pat atsako tik po 5 dalyvius, tai jau 500Lt i mano saskaita. Jau 25 aktyvus dalyviai, kurie isplatina teksta 200 kartu su mano saskaita jau D pozicijoje ir vel kiekvienam atsako po 5 interesantus, pajamos jau 2500Lt. Toliau 125 dalyviai vel platina teksta po 200 kartu, vel kiekvienas gauna po 5 dalyvius, mano saskaita C pozicijoje, pajamos 12500Lt. Jau 625 dalyviai 200 kartu kartoja operacija, vel gi po 5 interesantus kiekvienam, mano saskaita pasislenka is C i B pozicija, vel saskaita pasipildo 62500Lt ir taip toliau.

Sutikit kad tai fantastiska galimybe isgyventi sioje sunkioje situacijoje.

Atkreipkite demesi, kad mes nenusizengiam jokiam istatymui ar morales normom, viskas legalu.

Svarbu zaisti saziningai, laikytis instrukciju ir visi musu lukesciai issipildys. Linkiu visiems sekmes.
v
2009-01-26 20:54:53
Pasidaryk is 12 lt simtusPapildomas darbas namie!!! DEMESIO!!! LENGVAS UZDARBIS NAMUOSE Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose, butinai tai perskaityk, nes naudinga. Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima! Tai pakeite mano gyvenima. As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti. Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 6litus. Skaistalai, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti, bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma. Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita , kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute, ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose. Jokiu apgauliu As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti. Ir atspekit kas Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai As negalejau patiketi savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaiciu susikaupe apie 1000lt , po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 4000lt ir neskaitant smulkiu islaidu. Po pusantro men turetu buti apie 7000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides. O prasidejo tik nuo 12lt. Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami. Pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu!!! Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta!!! Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba!!! Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo. Yra trys paprasti ZINGSNIAI: 1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke. 2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.Swedbank: 1. LT854010041100126583 2. LT777300010095081756 3. LT107300010100388959 4. LT247300010109983850 5. LT257300010102143613 6.LT474010044700191863 Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri. 3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja, Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu. Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas! Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!! Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!! O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones tai jau 500lt i saskaita. Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200 pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje) Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. tai 62500lt. toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti. Ar ne ispudingas skaicius Ir tai tik uz pirmutinius 12litu. siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus. Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote!!! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau dideja!!! Kokie sansai, kad jie uzsinores pameginti save kokioj nors naujovej Ar ysivaizduojate kokios galimybes!!! Su 12lt ir keliomis valandomis internete. Kaip paskleisti informacija internete 1. Atidarot paieskos serveri www.google.lt , jei zinote kitokiu paieskos serveriu tada gerai. 2. Rasom raktini zodi forumas, skelbimas, naujos grupes, ir kt. 3. Paieska suras simtus forumu ir skelbimu skilteliu, kur jus ir galite patalpinti savo straipsni. .