• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kokie jūsų šansai tapti milijardieriumi?  5 

2009-04-20 00:00:00

Kokie jūsų šansai tapti milijardieriumi?
Balsas.lt; Jupiterimages nuotr.

Jūs gimėte rugsėjo mėnesį, jūsų tėvai gana gerai gaudosi matematikoje ir jūs vis dar ne milijardierius? Keista. Nes pagal „Forbes Magazine“, jūs jau atitinkate du potencialaus milijardieriaus kriterijus.

Kad būtum turtingas reikia turėti pinigų. Tai savaime aišku. Tačiau ko reikia dar? Tiesiog optimalaus ambicijų, proto ir sėkmės derinio? O gal egzistuoja kažkokios slaptos durys į turtingųjų klubą? „Forbes Magazine“ surinko duomenis apie pasaulio milijardierius ir vėliau nustatė tam tikrus dėsningumus.

Nuo 1987 metų JAV  ekonomikos žurnalas kiekvienas metasi skelbia „Pasaulio milijardierių sąrašą“, į kurį įtraukiami visi pasaulio žmonės, išskyrus diktatorius ir karališkų šeimų narius, kurių turto vertė viršija 1 milijardą dolerių. Vasario mėnesį „Forbes“ suskaičiavo 657 milijardierius, kurie kapitalą sukaupė savo jėgomis. Jų biografijos pagrindu ir buvo sudaryta duomenų bazė.

Pirmas atradimas šiame statistikos žaidime: norintys tapti milijardieriais pirmiausia turi turėti tinkamus tėvus. Daugelio superturtuolių tėvai ir motinos mokėjo geriau nei vidutiniškai skaičiuoti ir dirbo, pavyzdžiui, inžinieriais ar buhalteriais. Matematinis mąstymas yra paveldimas, o skaičių nuovokos neturinti žmogus vargiai taps milijardieriumi.

Antras statistinis rodiklis - šiek tiek ezoteriškas: daugelis milijardierių yra gimę rudenį - ypač rugsėjo mėnesį, ir labai mažai - gruodį. Šis rodiklis atrodo dar labiau įtikinantis, įvertinus tai, kad gruodį Amerikoje gimstamumas yra didžiausias.

Beveik ketvirtadalis į „Forbes“ turtingiausiųjų sąrašus patekusių milijardierių niekuomet nesimokė universitete ar nutraukė savo studijas. Tai pirmiausia būdinga verslininkams, kurie pinigus uždirbo iš kompiuterinių technologijų, pavyzdžiui Billas Gatesas, Steve‘as Jobsas ir Michaelis Dellas.

Tuo tarpu savo kapitalą sukaupusieji iš finansų verslo turėjo išskirtinai gerą išsilavinimą: 55 proc. iš jų buvo baigę aukštąsias mokyklas. Beveik 90 proc. buvo elitinių Harvardo, Kolumbijos ar Vartono (Wharton) universitetų absolventai. Arba gerus pagrindus verslo pradžiai gavo „Goldman Sachs“: mažiausiai vienuolika milijardierių savo karjeros pradžioje bent trumpai yra dirbę šiame JAV investiciniame banke, pavyzdžiui Danielis Ochas ar Tomas Steyeris.

Dar vienas dėsningumas, pasak „Forbes Magazine“ yra tai, kad  nemažai būsimų milijardierių priklausė studentų draugijai „Skull and Bones“.

O šie statistiniai duomenys turėtų paguosti tuos, kurie dar tik pradeda savo, kaip milijardieriaus, kelią: daugelis turtingiausių planetos žmonių savo karjeros pradžioje patyrė dideles verslo nesėkmes, ir vėliau gerai išmoko gautą pamoką. Pavyzdys galėtų būti farmacininkas R.J.Kirkas, kurio pirmoji įmonė subankrutavo.

„Nesėkmė pradiniame etape yra esminė sąlyga tolimesnei sėkmei. Bet vis dėlto reikia ir kažko daugiau“, - „Forbes Magazine“ yra sakęs turtuolis.

Tikriausiai jis turėjo omenyje, kad be to dar reikia gimti rugsėjo mėnesį ir turėti matematiką išmanančius tėvus.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
sas
2009-07-28 22:06:10
ismok rasyti tu kometatorius 3000.... beje nemanau kad tai tiesa sudarant apklausas zmones sugeba pasakyti nebutinai ir tiesa
3000
2009-06-08 16:13:58
keli tukstanciai litu per trumpa laika
Tikrai veikia!
3000lt i rankas per pora valanadu!!!
Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,butinai tai perskaityk, nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir

nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni,kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 6litus. Skaistalai, pagalvojau,tai turetu buti eilinis

budas apmauti,bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma.
Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute ir talpinate sita straipsni

kaip minimum 100 forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu¦ As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir
nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas. Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai?€¦ As negalejau
patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 1000lt , po triju savaiciu prisidejo dar
apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 4000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 7000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.
O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites,per daug nesistengdami.
Pasiulymas : Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta.
Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete?€¦
Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba.
Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije.
Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.
Yra trys paprasti zingsniai:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt.
Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa
tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate

1. LT82 7044 0001 9764 4176

2. LT94 7044 0002 8362 6118

3. LT62 7044 0001 4964 0885

4. LT92 7044 0004 1661 4900

5. LT17 7300 0100 9646 9160

6. LT64 7044 0001 7864 9572

Da bar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri,
perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu,
o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko
saskaitos numeri.
3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja, Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau

informacijos pasklis apie si
straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska
atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus.
Ir kada jus pasieksite pirma eilute,
jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!
Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai.
O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.
Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas),
tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje.
Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu
su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako
tik po 5 zmones – tai jau 500lt i sask
gimusi
2009-05-22 16:57:54
Vau... As visalaika sakiau , kad gimiau paciu tinkamiausiu menesiu...Rugsejo :)