• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lietuvos gyventojų požiūris į savo finansinę ateitį ?„tyliai optimistiškas“  1 

Autorius: Rūta Gaudiešienė
2011-03-17 13:00:00

Lietuvos gyventojų požiūris į savo finansinę ateitį ?„tyliai optimistiškas“
123rf.com

2010 m. pabaigoje atliktas tyrimas „Lietuvos finansų anatomija“ atskleidė, kad net pusė vidutines ir aukštesnes pajamas gaunančių Lietuvos gyventojų savo finansinę padėtį vertina prasčiau nei tuo pačiu metu pernai. Tuo tarpu pagerėjimą jaučia vos dešimtadalis.


Antra vertus, vertindami ateities perspektyvą, tyrimo dalyviai buvo optimistiškesni – kad situacija per artimiausius metus pagerės arba nepasikeis, mano daugiau nei 60 proc. apklaustųjų. Pesimistiškai savo finansines perspektyvas vertina gerokai mažiau, apie 20 proc. respondentų. Praėjusių metų pabaigoje dėl savo finansų dažniausiai geriau jautėsi vyrai, vadovaujančias pareigas užimantys asmenys ir studentai, blogiau – moterys, provincijos gyventojai.


Tyrimu „Lietuvos finansų anatomija“ norėta išsiaiškinti, kaip po ekonominės krizės gyvena gyvybingiausia visuomenės dalis, kurios uždirbamų pajamų pakanka ne tik būtiniesiems poreikiams patenkinti. Pasak tyrimų agentūros SIC tyrimų strategijų vadovės Rūtos Gaudiešienės, pagal vidutines ir aukštesnes pajamas gaunančių žmonių nuotaikas galima numatyti vartojimo atsigavimo tendencijas ekonominiam sunkmečiui pasibaigus. Tyrimą, bendradarbiaudamos su Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Marketingo katedros specialistais, atliko trys agentūros: tyrimų – SIC, komunikacijos konsultacijų – „VRP | Hill & Knowlton“ ir reklamos – „Box.


R. Gaudiešienės teigimu, vyraujantį gyventojų nusiteikimą būtų galima pavadinti „tyliu optimizmu“, kai besitęsiant sudėtingesnei situacijai kantriai tikimasi pagerėjimo. Tą atspindi ir didėjantis gyventojų atvirumas rizikai. Nepaisant prasto dabartinės finansinės situacijos vertinimo, beveik kas antras respondentas sako, kad būtų linkęs priimti rizikingesnius finansinius sprendimus.


„Nors šiuo metu žmonės, spręsdami finansinius klausimus, yra itin atsargūs ir orientuoti į saugumą, tačiau jie demonstruoja atvirumą rizikingesnėms priemonėms. Tai nereiškia ketinimų ryžtis nesaugiems finansiniams sprendimams, pavyzdžiui paimti didelę paskolą. Greičiau tai atspindi, kad investavimo sprendimai neišbraukti iš gyventojų finansinių planų, o tik atidėti tolimesnei ateičiai“,  – sako agentūros SIC tyrimų strategijų vadovė. .

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
pinigai
2011-03-24 21:13:00
Aš radau tai dalyvaujant įvairiuose forumuose, aš perskaičiau šitą straipsnį, kuriame sakoma, kad galima uždirbti kelis tūkstančius litu per keletą savaičių įdedant tik 12 Litus.
Skaistalai, pagalvojau, tai turėtu būti eilinis būdas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siūloma.
Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2 Litus į kiekvieną banko sąskaitą, iš sąrašo.
Paskui išbraukti pirmą sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinati šitą straipsnį kaip minimume 200 forumuose ir/ar skelbimuose( kuo daugiau tuo geriau).
Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 Litu ir nusprendžiau pabandyti. Juk tas pats kaip pirkti TELELOTO bilietą tik šansai čia didesni
Išsiuntinėjau ši laišką į daugelį forumų Lietuvoje ir užsienyje ir po keliu dienų mano sąskaitoje pradėjo kauptis pinigai…
Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaičių susikaupė apie 2000 LT, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 Litu. O prasidėjo tik nuo 12lt. Kuriuos aš būčiau išleidęs TELELOTO ar nusipirkęs rūkyti
Tai kaip savišalpos fondas, šias finansiškai sunkiais laikais

Ką reikia daryti:
Tai naudinga ir Jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir negudrauti, Jūs pradėsite gauti pinigus, per daug nesistengdami. Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12 Lt ir pora valandų internete, jus niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Visa tai sėkmingai veikia tik dėl dalyvių sąžiningumo, kitu atveju tai visai neveiks.

1. Perskaityki te tai pora kartu!!!
2. Išsaugokite savo kompe,(bus patogiau talpinant skelbimus)
3. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaita bet kuriame Lietuvos banke ir patogiausia užsisakyti internetinę bankininkyste.
4. Perveskite 2 Lt. Į žemiau išvardintas banko sąskaitas:
1) LT33 7300 0100 3498 1639
2) LT46 2140 0300 0130 0268
3) LT43 7300 0100 0431 4715
4) LT06 7300 0100 0431 4702
5) LT23 7300 0100 8773 9537
6) LT85 7300 0101 1070 5014
5. Dabar išbraukite iš sąrašo sąskaitos N r. 1 numeri,
6. sudarykite naują sąskaitų sąrašą kuriame butu 5 sąskaitos iš ankstesnio sąrašo, o į eilutę Nr. 6 įrašykite savo banko sąskaitos numeri.
7. Dabar šio laiško tekstą su Jūsų sąskaitos numeriu 6 vietoje, talpinkite į kiek galima daugiau skirtingų forumų, skelbimų, darbo paieškų skelbimų, kaip asmeninius pranešimus el. paštu. Ne mažiau kaip 200

Žmonės susidomės šiuo savišalpos fondu ir perves pinigus, taip kaip Jūs darėte, Jūs jau atgausite savo 2 Lt. Ir Jūsų sąskaita sąraše pakils viena eilute aukščiau, tai padidina Jūsų pelną.
Jūsų pajamos ir tiesiogiai priklauso nuo Jūsų . Šis internetinis savišalpos fondas sėkmingai gyvuoja ir klesti tik dėl dalyviu sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viska atlikite kruopščiai ir tiksliai
užsiimkite tuo kuo greičiau arba dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!

Prognozės:


S akysim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 Lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje.
Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 Litu į sąskaita.
Toliau šie 25 žmones su jūsų sąskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje talpina skelbimus – Jūsų pajamos 2500 Lt.
Toliau šitie 125 žmones patalpinę po 200 pranešimu, i kuriuos taip pat atsako tik po 5 žmones. Jums tai duoda 12500 Litu pajamu (jus 3 pozicijoje).
Ir taip toliau kol jūsų sąskaita bus Nr. 1. Jei iš 200 laiškų bus atsakyta į vidutiniškai 5. Tai Jūsų pelnas bus ne mažiau kaip 60000 Lt.