• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lietuvos gyventojų požiūris į savo finansinę ateitį ?„tyliai optimistiškas“  1 

Autorius: Rūta Gaudiešienė
2011-03-17 13:00:00


Tyrimas taip pat parodė, kad per 2010 metus gyventojų emocinis požiūris į savo finansinę situaciją beveik nepasikeitė. Didžiajai daliai – 41 proc. – gyventojų kaip ir pernai paslaugų ir prekių kainos bei jų pačių finansinės galimybės tebekelia įtampą. Nežymiai sumažėjo pažeidžiamiausios grupės – „panikuojančiųjų“ – dalis (nuo 24 iki 21 proc.). Absoliučiai ramūs dėl savo finansinės situacijos jaučiasi 9 proc. respondentų.


„Nerimas dėl išlaidų ir nesaugumo jausmas skatina gyventojus rimtai galvoti apie taupymą. Tai reiškia, kad artimiausiu metu, net ir esant palankesnėms ekonominėms sąlygoms, vartojimas sparčiau nedidės“,  –tendencijas atskleidė R. Gaudiešienė. Specialistė atkreipia dėmesį į absoliučios daugumos apklaustųjų nuomonę, kad šiandien svarbu taupyti: net 81 proc. respondentų teigia tą darantys jau dabar. Pagrindinis taupymo tikslas – ne papildomų prekių ar paslaugų įsigijimas, bet finansinio saugumo ateityje užtikrinimas, tai yra kaupimas „juodai dienai“ (67 proc.). Kiti tikslai –sveikata ir vaikų mokslas. Tarp nebūtinųjų išlaidų, kurioms gyventojai dažniausiai taupo, yra kelionės ir pomėgiai. Vidutiniškai per mėnesį taupymui skiriama 150–200 litų.


Tyrimas atskleidžia, kad žmonėms svarbu pasilikti galimybę esant reikalui kuo greičiau pasiekti savo pinigus, todėl lėšų kaupimui jie renkasi konservatyvius taupymo būdus: einamąją banko sąskaitą, terminuotąjį indėlį arba grynuosius pinigus tiesiog laiko namuose. Tik šiais trimis taupymo būdais apsiribotų 95 proc. tyrimo dalyvių. Taupymas investuojant pinigus bankų paslaugų pagalba, tai yra renkantis investicinį draudimą, antros ar trečios pakopos pensijos fondus, investicijas į obligacijas ar akcijas, trečdaliui respondentų yra priimtinas, nors ir ne pirmaeilis būdas.


Agentūros „VRP | Hill & Knowlton” direktoriaus Mindaugo Ardišausko teigimu, sunkmetis neišvengiamai pakeitė ne tik finansines gyventojų nuostatas, bet ir santykį su bankais. „Pastaruoju metu vis labiau jaučiamas poreikis teisingam ir atsakingam banko elgesiui – atviram informavimui apie paslaugos galimą riziką, naudą ar jos stoką. Vertindami bankų sąžiningumą, gyventojai demonstruoja didėjantį pasitikėjimą šiomis finansų institucijomis. Jei prieš metus palankiai sąžiningumą vertinančiųjų vidurkis buvo 46 proc., tai dabar šis rodiklis pakilo iki 51 procento. Palyginimui telekomunikacijų sektoriaus rodiklis – 50 procentų“, – teigia komunikacijos konsultantas.

3 psl.
BuvęsPuslapis 2 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
pinigai
2011-03-24 21:13:00
Aš radau tai dalyvaujant įvairiuose forumuose, aš perskaičiau šitą straipsnį, kuriame sakoma, kad galima uždirbti kelis tūkstančius litu per keletą savaičių įdedant tik 12 Litus.
Skaistalai, pagalvojau, tai turėtu būti eilinis būdas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siūloma.
Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2 Litus į kiekvieną banko sąskaitą, iš sąrašo.
Paskui išbraukti pirmą sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinati šitą straipsnį kaip minimume 200 forumuose ir/ar skelbimuose( kuo daugiau tuo geriau).
Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 Litu ir nusprendžiau pabandyti. Juk tas pats kaip pirkti TELELOTO bilietą tik šansai čia didesni
Išsiuntinėjau ši laišką į daugelį forumų Lietuvoje ir užsienyje ir po keliu dienų mano sąskaitoje pradėjo kauptis pinigai…
Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaičių susikaupė apie 2000 LT, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 Litu. O prasidėjo tik nuo 12lt. Kuriuos aš būčiau išleidęs TELELOTO ar nusipirkęs rūkyti
Tai kaip savišalpos fondas, šias finansiškai sunkiais laikais

Ką reikia daryti:
Tai naudinga ir Jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir negudrauti, Jūs pradėsite gauti pinigus, per daug nesistengdami. Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12 Lt ir pora valandų internete, jus niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Visa tai sėkmingai veikia tik dėl dalyvių sąžiningumo, kitu atveju tai visai neveiks.

1. Perskaityki te tai pora kartu!!!
2. Išsaugokite savo kompe,(bus patogiau talpinant skelbimus)
3. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaita bet kuriame Lietuvos banke ir patogiausia užsisakyti internetinę bankininkyste.
4. Perveskite 2 Lt. Į žemiau išvardintas banko sąskaitas:
1) LT33 7300 0100 3498 1639
2) LT46 2140 0300 0130 0268
3) LT43 7300 0100 0431 4715
4) LT06 7300 0100 0431 4702
5) LT23 7300 0100 8773 9537
6) LT85 7300 0101 1070 5014
5. Dabar išbraukite iš sąrašo sąskaitos N r. 1 numeri,
6. sudarykite naują sąskaitų sąrašą kuriame butu 5 sąskaitos iš ankstesnio sąrašo, o į eilutę Nr. 6 įrašykite savo banko sąskaitos numeri.
7. Dabar šio laiško tekstą su Jūsų sąskaitos numeriu 6 vietoje, talpinkite į kiek galima daugiau skirtingų forumų, skelbimų, darbo paieškų skelbimų, kaip asmeninius pranešimus el. paštu. Ne mažiau kaip 200

Žmonės susidomės šiuo savišalpos fondu ir perves pinigus, taip kaip Jūs darėte, Jūs jau atgausite savo 2 Lt. Ir Jūsų sąskaita sąraše pakils viena eilute aukščiau, tai padidina Jūsų pelną.
Jūsų pajamos ir tiesiogiai priklauso nuo Jūsų . Šis internetinis savišalpos fondas sėkmingai gyvuoja ir klesti tik dėl dalyviu sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viska atlikite kruopščiai ir tiksliai
užsiimkite tuo kuo greičiau arba dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!

Prognozės:


S akysim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 Lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje.
Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 Litu į sąskaita.
Toliau šie 25 žmones su jūsų sąskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje talpina skelbimus – Jūsų pajamos 2500 Lt.
Toliau šitie 125 žmones patalpinę po 200 pranešimu, i kuriuos taip pat atsako tik po 5 žmones. Jums tai duoda 12500 Litu pajamu (jus 3 pozicijoje).
Ir taip toliau kol jūsų sąskaita bus Nr. 1. Jei iš 200 laiškų bus atsakyta į vidutiniškai 5. Tai Jūsų pelnas bus ne mažiau kaip 60000 Lt.