• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sužinok, kas yra paskolos rizika  3671 

Autorius: Eli.lt
2014-08-07 10:00:00

Paskolos ėmimas - labai svarbus žingsnis gyvenime. Jei jau nusprendei ieškoti kredito - neskubėk, įvertink savo galimybes kreditą grąžinti nevėluojant, nes delspinigiai ir baudos gali būti nemenkos.Kadangi paskolos ir kreditai būna dviejų tipų - ilgo ir trumpesnio laikotarpių, atitinkamai, todėl paskolos riziką siūlome įvertinti būtent per šią prizmę.

Ilgalaikės paskolos: tokios paskolos - didelės sumos, o išmokėjimo laikotarpis gali siekti ir daugybę metų. Didžiausia rizika imant tokio tipo paskolą yra, kad praėjus keliems metams Tavo finansinė padėtis gali būti ženkliai pasikeitusi, o ankščiau paimtos paskolos sutarties sąlygos - jau nebepriimtinos. Nepamiršk, kad kredito teikėjai gudrūs - jie neprisiims rizikos nei dėl Tavo ateities, nei dėl visos valstybės ekonominės padėties, o visi kaštai grius ant Tavo pečių.

Trumpalaikiai kreditai
: tai tokie maži ir trumpam laikotarpiui išduodami kreditai, kuriuos pasiimti paprasta, tačiau grąžinti - nelengva. Nepaisant to, kad kredito laikotarpis - trumpas (nuo keliolikos dienų iki kelių mėnesių), sumos nedidelės, tokių paskolų palūkanų normos nėra mažos. Šiuo atveju rizika labiau siejama su žemais paskolų teikimo reikalavimais (pavyzdžiui, nereikia užstato). Kadangi tokie kreditai rizikingi, už nedidelį kreditą, tarkime 100 litų, po keliolikos dienų reiktų grąžinti 120, t.y. 20% palūkanų. Juk tai daug!  

Prieš rinkdamasis Tau tinkamą kredito tipą, pasvarstyk, ar Tau labiau reikia pinigų dabar, tik kartą, ar Tu nori prisiimti didesnę riziką ateityje ir pirkti ką nors tikrai "didelio".


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ziyar94
2017-08-19 15:53:10

http://mcdonaldauto.ning.com/profiles/blogs/rocaltrol-0-25-mg-vente-rocaltrol-en-ligne-montreal, http://lydlabs.ning.com/profiles/blogs/c-mo-realizar-un-pedido-rocaltrol-en-l-nea-reino-de-espa-a, buy rocaltrol tri pak http://neolatino.ning.com/profiles/blogs/rocaltrol-calcitriol-en-ligne-bas-prix-achat-vente-de-calcitriol

MarishaHek
2017-08-19 15:50:57
Юридическая фирма окажет услуги в городе Нижнем Новгороде по низким ценам, недорого, от ЮК Аарон! Фирма предлагает: регистрация ООО и ИП, ликвидация ООО и ИП, смена директора, вывод участников, абонентское юридическое обслуживание. Рассмотрим сотрудничество с юристами и фирмами других регионов. Грамотные юристы Нижнего Новгорода гарантируют эффективную, быструю работу и результат!
http://aaron-nn.ru

http://aaron-nn.ru/poleznye-sovety

[url=http://aaron-nn.ru][img]http://aaron-nn.ru/d/669617/t/v25/images/logo.png[/img][/url]
юрист ленинский район
юрист канавинский район
RomanWoota
2017-08-19 15:17:49
проститутки тулы
купить скорость наркотик
купить огнестрельное оружие без лицензии
[url=http://pravogolosa.net/]где можно купить наркотики[/url]
проститутки новосибирска
детский секс порно
Dovanos Krikštynoms...
Eli.lt Testai
 
  Eli.lt forumas
 
  Dovanos Krikštynoms...  
 
 
  Naujausi kremai.  
 
 
  Plaukuciu atgaivinimas  
 
 
  Suknelės  
 
 
  Poilsis Palangoje