• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

9 labiausiai užknisantys tipai Feisbuke  9 

Autorius: Eli.lt, Dreamstime nuotr.
2016-08-17 10:00:00

Kokie draugų veiksmai labiausiai erzina? O galbūt juos erzini tu?
Kokie draugų veiksmai labiausiai erzina? O galbūt juos erzini tu?
Gyventi draugiškai – gerai. Bet kartais ir draugystė užknisa. Ypač ta, netikroji, kurią praktikuojame Feisbuke. Kokie draugų veiksmai labiausiai erzina? O galbūt juos erzini tu?

1. Tu priklausoma nuo „Like“ ikonos. Jei tu „palaikini“ draugo atostogų fotografijas ar šmaikščią mintį – puiku. Bet jei nuolat spusčioji „Like“ prie kiekvieno sienos įrašo, netgi tiems „draugams“, kurių realiame gyvenime nematei nuo mokyklos baigimo laikų – tai atrodo nenuoširdu ir... šiek tiek erzina. Na, pasakyk, ar tau tikrai patinka tai, kad iš matymo pažįstamas žmogus pasigyrė pakeitęs automobilio padangas? „Laikink“ tik tai, kas tau iš tikrųjų aktualu, įdomu, kabina.

2. Rašai asmenines žinutes ant kitų žmonių sienos. Kodėl pusė tūkstančio žmonių turėtų žinoti, kad kvieti Vardenį Pavardenį susitikti per pietų pertrauką kavinėje? Tiesą sakant, kaip tik tokioms žinutėms yra skirta asmeninė pašto dėžutė. Tas pats pasakytina ir apie meilės žinutes, juokelius, suprantamus tik judviem ir nė vienam iš likusių 362 draugų, ir kt. Išimtis – sveikinimai ypatingomis progomis.

3. Pateiki savo seksualinio gyvenimo detalių. Tai gali trikdyti didesnę dalį tavo draugų sąraše esančių žmonių. Ir jei tu nesi praktikuojanti seksologė ar nesieki sekspertės karjeros žiniasklaidoje, tavo profilyje neturėtų būti nieko susijusio su seksu. Net ir nešvankius anekdotus ar pikantiškesnius vakarėlio vaizdus padaryk matomus tik ribotam draugų ratui.

4. Žymi draugus kur papuola. Apie draugų žymėjimą su jais niekaip nesusijusiose nuotraukose net nekalbame. Tai elementariai neetiška. Bet, tiesą sakant, ne ką geriau ir žymėti juos tose nuotraukose, kur tu atrodai nuostabiai, o kas nors iš kompanijos – bjauriai. Todėl neskubėk publikuoti nuotraukų, kuriose matosi kiti žmonės. Nebent esi tikra, kad jie ten atrodo taip pat nepriekaištingai, kaip ir tu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jh
2013-04-23 20:22:09
9 labiausiai uzknisantis
Algirdas
2013-01-22 20:42:06
Visiškai teisingai pastebėta, pataikė kaip pirštu i aki, mane taip pat šitie tipai labaiausia užknisa
Gabė
2012-12-18 20:29:40
Mano facebook'as- ką noriu tą post'inu. Nepatinka - išmesk iš draugų. Asmeniškai nesusiduriu su nei viena iš pakeiktų "problemu". Ir man visiškai vienodai kad visi žmones pamatys ką aš rašau savo draugui ant sienos. Absoliučiai mano reikalas.