• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apie Žmogaus baimes. Ar esi drąsus?  1 

Autorius: TavoSekme.lt
2010-09-17 18:00:00

Apie Žmogaus baimes. Ar esi drąsus?
Jupiterimages.com

Jei tavęs paklaustų ar esi drąsus, ką atsakytum? -"TAIP"? -"NE"; Manau, kad daugelis atsakytų, kad yra "drąsūs". Negi gera pripažinti, kad esi bailys. Drąsių žmonių tikrai nėra daug. Mano draugas sako: -"aš rizikuoju, bet aš labai bijau. Man net visas kūnas kratosi, kaip baisu. Bet rizikuoju, nes žinau, kad tik rizikuodamas galiu laimėti ir laimėti daug". Šis žmogus rizikuoja arba turėti viską, arba neturėti nieko. Jam rizika nepakeliamai baisi. Jam naktį sunkiai miegasi, dieną suka galvą, bet rizikuoja viskuo.

Tik drąsus žmonės keitė pasaulį. Tik drąsūs žmonės keitė savo pasaulį, negyveno kitų pasaulyje. Tik drąsūs žmonės pasiekė nesuvokiamų aukštumų. Apie tokius žmones mes skaitome istorijos vadovėliuose, tokius žmones minime, kai norime palyginti ir pasididžiuoti, kad toks žmogus buvo. Pamenate, kai M.Liuteris Kingas sakė: " Aš turiu svajonę..". Jis rizikavo.. tačiau jo svajonė išsipildė. Dabar juodaodžiai turi vienodas teises, kaip ir baltaodžiai. Pamenate Ghandį? Pamenate Napoleoną?

Būk drąsus, bet nenutrūktgalvis.

Tavęs pasauliui reikia. Nerizikuok, jei rizikuojant kyla pavojus tavo gyvybei. Nebūtina įrodyti, kad esi drąsus ir eiti vidurį nakties per miestą su permatomu pinigų maišu mosikuojant jį ir laukiant, kol kas nors paklaus, ką neši maiše.. Nutrūktgalviškumo nereikia, reikia tavo drąsių minčių, ryžto kurti verslą, kurti naujus produktus, palengvinančius šio pasaulio gyvenimą. Reikia pasauliui tavęs originalaus. Už tai, kad būsi pilka masė, nebūsi vertinamas taip, kaip galėtum.  Būk drąsus. Pradėk nuo mažiausių baimių įveikimo, tokių, kaip viešojo kalbėjimo baimė, bendravimo su naujais žmonėmis baimė. Pažįstu merginą, kuri jau kelis metus mato tuos pačius žmones, tačiau su jais beveik nekalba, nes jai "nedrąsu". Absurdas.

TIK Drąsus žmogus pastatys dangoraižį

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Tamila
2010-09-19 12:32:00
Bijoti naujų pažinčių ,naujų bendravimųir t.t. yra tikra kvailystė ,tačiau kurti verslą ,naujus produktus yra ištikrųjų labai rizikinga ,kadangi jau visko tiek daug prikurta .Per tą kvailą drasą didelės investicijos gali pavirst į skurdą.Na ir ko verta ta kvaila drąsa ,geriau žvirblis rankoj ir protas galvoj ,negu žvirblis ore ir kvaila galva.