• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Harmonija su savimi: 5 sėkmės paslaptys  1 

Autorius: Parengta pagal woman.ru, Eli.lt
2009-10-07 12:30:00

Harmonija su savimi: 5 sėkmės paslaptys
jupiterimages nuotr.

Daugelis žmonių tiki, kad, jeigu jie turėtų tai, ko dabar neturi, tai taptų laimingesni, ramesni, labiau mylimi ir jiems viskas geriau sektųsi. Jie iš visų jėgų stengiasi pasiekti pageidautino tikslo, tačiau visame siekimo procese nepatiria visų tų jausmų, kuriuos išvardinome pirmajame sakinyje. Daugelis iš mūsų visą gyvenimą siekia to, ko neturi, tačiau dažnai taip ir nepatiria to rezultato, kurio tikėjosi.

Paslaptis Nr.1. Būkite laimingi!

Laimė – tai neliečiama žmogaus teisė nuo pat gimimo. Aplinkiniai sunkiai gali jus padaryti laimingą, nes tikrosios laimės šaltinis yra ne išorėje, bet jūsų viduje. Žmogus gali pasiekti bet kokios padėties tik tada, kai supras, jog viskas priklauso nuo jo pasirinkimo. Jeigu jūs norite tapti laimingu – tapkite tokiu būtent dabar, būkite laimingi nepaisant nieko. Laimė – tai jūsų pasirinkimas, o ne pasekmė ar rezultatas tam tikrų veiksmų. Kadaise Abraomas Linkolnas yra pasakęs: „Dauguma žmonių yra laimingi tiek, kiek jie apsisprendžia būti laimingi“.

Paslaptis Nr.2. Teisingai (adekvačiai) save įvertinkite


Tai ypač svarbus asmenybės bruožas, dažniausiai susiklostantis ankstyvoje jaunystėje, ir vadinamas savigarba. Tai teigiamas savęs vertinimas, pasitikėjimas savimi, psichinės sveikatos prielaida. Adekvatus savęs vertinimas yra būtinas, kai jums reikia įveikti gyvenimo sunkumus. Tai padeda daugiau pasiekti gyvenime, leidžia nebijoti būti savimi, leidžia mylėti save. Teisingas savęs vertinimas (savigarba) suteikia jums vidinės stiprybės, kad:


Nebijotumėte staiga iškylančių klausimų į kuriuos reikia rasti atsakymus.
Suprastumėte faktą, jog ne visiems galite patikti.
Įstengtumėte susidoroti su konfliktinėmis situacijomis, o ne slėptis nuo jų.
Nebijotume pripažinti, kad jūs ne idealus ir taip pat neišvengiate klaidų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
depresuota
2009-10-07 13:01:49
Gal kas bandete ta emociju masaza? Zinau, kad mano draugei kazka panasaus dare... Tipo, spaudzia kakoki taska ir liepia kartoti "As laiminga" ir taip daug kartu... Cia kazkokia nauja masazo mada... Tai jai po to liepdavo kiekviena diena kartoti, kad ji laiminga. Tiesiog sau...

Gal reikia ir man pabandyti:).