• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jo charakteris pagal šunį  2 

Autorius: Eli.lt
2012-01-10 07:39:00

Jo charakteris pagal šunį
Dreamstime nuotr.


Pamatę vyrą su šuniu mes, moterys, neretai tiesiog ištirpstame: jis rūpinasi keturkoju, vadinasi, yra mielas, atsakingas, rūpestingas ir apskritai kur kas šaunesnis bičas už tą, kuris domisi tik savimi.

Ir vis dėlto apie vyro su šunimi charakterį galima spręsti ne tik pagal tai, kad jis apskritai turi augintinį, bet ir pagal tai, kokį būtent šunį jis pasirinko.


Džeko Raselo terjerasTai super-hiperaktyvūs šuneliai. Juos pasirinkę šeimininkai – dažniausiai taip pat. Nors šis vyrukas iš pažiūros gali atrodyti rimtas, bet viduje – tikrai nenustygsta vietoje, šokinėja nuo vieno pomėgio prie kito taip pat, kaip ir jo šunelis. Jei tau sunku jį „dresuoti“, nepamiršk – jis labai mielai reaguoja į pagyrimus, greitai prie jų pripranta ir... tampa ramesnis, sukalbamesnis.

Labradoras retriverisŠių draugiškų šunų šeimininkai – paprastai mieli vaikinai, nelabai kuo išsiskiriantys, vadinamasis mandagaus kaimyno tipažas. Jie gali būti sportiški, paslaugūs, studentai ar siekiantys karjeros darbuotojai. Taip, šie vyrukai nuspėjami. Bet argi tai blogai? Su juo jausiesi jaukiai, veikiausiai jis bus galantiškas ir supratingas. Gali būti, kad jis jau seniai yra tavo geras bičiulis – ar ne metas suartėti labiau?

BiglisBigliai – prieraišūs šuneliai, nenoriai atsiskiriantys nuo šeimininko. Kaimynai dažnai juos pažįsta iš balso – likę vieni namuose šie keturkojai gali gana garsiai „paleisti dūdas“. Jei tavo vaikinas pats sąmoningai pasirinko biglį, jis veikiausiai yra labai šeimyniškas, mielai savo augintinį glosto, su juo žaidžia. Jis bus laimingas, jei savo vakarus leisi su juo – mielai šeimininkaus namuose, jo nereikės dukart prašyti kad įkaltų į sieną vinį, o jei susilauksite atžalų, bus puikus tėtis.

KorgisKorgiai – išties juokingi: didelė galva, trumpos kojos ir nuolat nukaręs liežuvis... Bet šis įspūdis – apgaulingas. Ir jų šeimininkai žino, ir aplinkiniai netrunka įsitikinti: svarbiausia – ne grėsminga išvaizda, o kovos dvasia viduje. Ši frazė neabejotinai tinka ir šių aršuolių šeimininkams: iš pažiūros ramaus būdo ir inteligentiški, viduje gali kunkuliuoti pykčiu, kabinėtis prie įvairiausių menkniekių ir visaip kitaip demonstruoti, kad gyvenimas jiems – nuolatinė kova. Net jei ji pasireiškia keliant triukšmą dėl neteisingai apskaičiuotos grąžos užkandinėje.

ČichuachuaGalima lažintis, kad vaikinas, vedžiojantis čichuachua veislės šuniuką, prižiūri savo draugės ar sesės keturkojį. Ir tik 10 procentų tikimybės galima duoti, kad tai – šaunuolis su puikiu jumoro jausmu. Jei vis dėlto jis pats pasirinko tokį šunelį-rankinuką – jis tikrai turėtų neabejoti savo vyriškumu ir pasitikėti savim. Tiesa, atsargiai, jei ketini užmegzti artimesnius santykius su šio šunelio šeimininku. Dėl jo dėmesio teks pakovoti – čichuachua aršiai gina savo „didesniuosius draugus“.

PudelisKą gi, jei pudelis priklauso tikrai šiam vyrukui, o ne jo draugei ar mamai – išties keista. Ypač jei šunelis dailiai apkirptas ar netgi aprengtas. Jo šeimininkas turėtų būti išties smulkmeniškas ir pedantiškas, be galo atsidavęs savo augintiniui, vežiojantis jį po parodas ir dresuojantis – priešingu atveju sunku būtų suvokti, kam jam tokio šuns reikia. Kita vertus, tai gali būti meniškos prigimties, maištaujantis prieš visuotinai priimtas vyriškumo ir moteriškumo sąvokas vaikinas arba... esi tikra, kad jį domina moterys?

KolisKoliai – disciplinuoti šunys, su kuriais galima siekti savo tikslo. Užtai jų šeimininkai paprastai pasižymi priešingomis savybėmis: jie trokšta, kad juos globotų, jais rūpintųsi. Pasirinkę auginti namuose kolių veislės šunį jie tikisi didesnio dvasinio komforto, supratingo ir žaismingo draugo greta, kuriam nereikės pataikauti, kuris supras be žodžių ir išjudins pasivaikščioti, net ir tada, kai labai tingėsis. Nesunku nuspėti, kad to paties jis tikėsis ir iš tavęs. Ar esi pasirengusi jam tai duoti?

PitbulisŠiuos agresyvumu išsiskiriančius šunis paprastai renkasi atsiskyrėlio tipo asmenybės. Taip, šis šuo gali pridaryti rimtų nemalonumų. Ar jo savininkas tai suvokia? Jei vedžiojasi augintinį tik už pavadėlio, su antsnukiu, jei prižiūri jį tvarkingai – veikiausiai vyrukas, nors viduje ir jaučiantis padidintą agresiją, geba susitvardyti ir prisitaikyti prie visuotinai priimtos tvarkos. Bet jei su savo šuneliu dar ir pokštauja išleidęs palaigyti be pavadėlio parke, kur žaidžia vaikai – nuo tokio tipo lėk kuo toliau kiek kojos neša. Atsakomybės – nulis, o noras iššokti aukščiau bambos tapo kone apsėdimu.

MopsasMielas raukšlėtas snukutis ir ištikimai žvelgiančios akys – mopsai tokie mieli, tarsi vaikai. Gali būti, kad jų šeimininkas širdyje – taip pat vis dar vaikas, kuriam rūpi kartais padūkti, kartais užsisklęsti savo svajonių pasaulyje. Jei prie šių savo savybių jis geba suderinti ir rimtus mokslus ar solidų darbą, kopia karjeros laiptais – radai tikrų tikriausią svajonių jaunikį, kuris niekada nepavirs nuobodžiu užsidepresavusiu namisėda.

KiemsargisManai, kad kiemsargis – tai antrarūšis šuo? Žvelk plačiau ir giliau! Vaikinas, auginantis namuose kiemsargį – atkaklus ir savimi pasitikintis vyrukas. Jis žino, ko nori iš gyvenimo, ir nė neketina savo statuso pabrėžti išoriniais blizgučiais. Jei trokšti užkariauti jo širdį, privalai tapti jam artima drauge. Užtai galėsi nėmaž nesibaiminti, kad jis pabėgs išvydęs tave be makiažo ar suvokęs, kad ant tavo šlaunų jau atsirado celiulito. Jei jau jis pamils – tai visa širdimi.

Sibiro HaskisTiesą sakant, regint šias protingas haskio akis, dailų stotą ir žvilgantį kailį, į kurį taip ir norisi suleisti pirštus, sunku apsispręsti, su kuo labiau knieti susitikinėti – su šeimininku, ar su šiuo tobulu gamtos kūriniu. Neapsigauk, jei šeimininko išvaizda neatitiks grožio idealo. Šis vyrukas iš tikrųjų yra sportiškas, vyriškas, mėgstantis laiką leisti gamtoje, sumanus ir išradingas.

SenbernarasVyras su sunkiu, lėtoku, nuolat besidrabstančiu seilėmis senbernaru akivaizdžiai nebijo susitepti rankų. Jis drąsiai imsis taisyti užsikimšusią kriauklę ar pasisiūlys padėti išmėžti tavo prosenelės tvartą. Tačiau susitaikyk su mintim, kad jis nuo tavęs laikysis saugaus atstumo ir neprisileis pernelyg arti (be abejo, ne fizine, o dvasine prasme). Nė nesvajok eiti su juo į šokio pamokas ar iki paryčių analizuoti Kafkos kūrybą per postmodernizmo prizmę.

Vokiečių mastifasDaug vyrukų, auginančių mastifus, siekia dėmesio ir nori pasididžiuoti savo augintiniais. Tačiau ši taisyklė – ne absoliuti. Mastifų šeimininkai neretai išsiskiria subtiliu estetiniu pojūčiu, vertina dėmesį, patys mielai dovanoja dovanas. Svajoja apie aristokratiškas pramogas – galbūt norėtų jodinėti ir prižiūrėti žirgą, tačiau gyvenimo sąlygos to neleidžia, taigi šių pramogų ilgesį kompensuoja kilmingas ir aristokratiškas šuo.

BuldogasVyras, laikantis buldogą, paprastai džiaugiasi tradiciniais vyriškais malonumais: kad gyvenimas būtų laimingas, jam reikia gardaus mėsos kepsnio su bulvėmis, krepšinio televizoriaus ekrane, na, galbūt dar keleto skardinių alaus. Jei netrokšti su juo įvairesnių pramogų ir nesitiki subtilios fantazijos, judviem su šiuo vyruku tikrai galėtų kas nors išeiti...Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tadas
2012-02-22 11:59:16
Na tieso kazkiek yra. Manau reiketu labiau atkreipti koks suns chrakteris. Pvz turejau Rotveileri kuris svere 60 kg :D
Vedziodamas toki si suni matydavau kaip zmones bande toliau atsitraukti.Taip suo turi turi savo cHarakteri ir perima dali charakterio is seimininko.
gryna
2012-01-24 14:16:08
nesamone.