• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ką pieši kalbėdama telefonu?

2009-08-04 09:02:00

Ką pieši kalbėdama telefonu?
Parengė Laura M., Jupiterimages nuotr.
Kalbi telefonu su pašnekovu, galvoji apie tai, ką sako jis ir ką ketini atsakyti tu, o rankos gyvena savo gyvenimą: jos pačios susiranda lapą popieriaus ir tušinuką. Tada ima piešti. Visai nevalingai, tau net nespėjus sąmoningai pagalvoti, ką nupiešti norėtum. Nemanyk, kad toks nesąmoningas piešimas – tik bereikšmis žaidimas. Psichologai iš jo galėtų išskaityti net labai daug.

Taigi ką nupiešei plepėdama telefonu?

Apskritimai, spiralės, bangelės. Gali būti, kad dabar pergyveni lengvą krizę. Tačiau sugebi sutelkti jėgas, neketini pasiduoti, esi pasirengusi priimti reikšmingus sprendimus. Kalbėdama su pašnekovu būk itin atsargi, kad neapsižiūrėjusi neleptelėtum bereikalingų žodžių – šiuo metu nesi linkusi jų vynioti į vatą. Dabar tavęs nedomina svetimos problemos ir svetimi reikalai, vienintelis svarbus dalykas – tu pati ir tavo gyvenimas.

Geometrinės figūros. Esi įdomi ir paslaptinga asmenybė. Gerai žinai, ko nori iš žmonių ir iš gyvenimo. Tikėtina, kad esi pasirengusi atvirai konfrontacijai ar net konfliktui su pašnekovu. Kuo daugiau tavo nupieštose figūrose kampų, tuo agresyviau ir ryžtingiau tu nusiteikusi. Nė neketini slėpti savo nuomonės ir nuotaikos. Pasitiki savimi ir neabejoji savo teisumu. Nepakenktų kiek sušvelninti savo požiūrį ir pamatyti aplinkui ne tik juoda ir balta, bet ir daugiau atspalvių.

Girliandos, gėlės, saulė. Tau liūdna, tačiau nenori savo jausmų atskleisti pašnekovui. Svajoji apie draugystę ir artimumą – štai kodėl pieši tokius draugiškus, atvirus piešinius. Jei turi rimtų priežasčių vengti pašnekovo, pakalbėjusi su juo paskambink kokiai draugei, mamai, sesei – tau reikia su kuo nors draugiškai ir maloniai pasikalbėti, nori būti suprasta, įsitikinti, kad esi mylima.

Persipynę širdys. Tavyje kunkuliuote kunkuliuoja emocijos. Jei galėtum – apkabintum ir išbučiuotum visą pasaulį. Tačiau kažkodėl nuo pašnekovo savo jausmus slepi. Kuo didesnis piešinys, tuo atkakliau slepi tai, ką jauti. Tačiau svarbiausia – kad viduje esi nusiteikusi pozityviai. Tikėtina, kad greitai tavo gyvenimas pagerės, o pakili nuotaika padės įveikti visas kliūtis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus