• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ką turite padaryti prieš išeidami iš darbo  1 

Autorius: Ekonomika.lt, freedigitalphotos.net
2012-08-10 13:10:00

darbo keitimas nauju
darbo keitimas nauju
Dažnai žmonės vieną dieną nebeištvėrę rūpesčių darbe parašo atsistatydinimo laišką ir iš jo išeina nepasidomėję jokiomis alternatyvomis ir galiausiai vėl susiduria su stresu, nes negali rasti kito darbo. Forbes pataria, ką reikia daryti, kad išėję iš seno darbo neatsidurtumėte aklavietėje.

Pradėkite darbo paiešką anksti

Dešimt minučių po to, kai parašote prašymą išeiti iš darbo, nėra geriausias metas pradėti ieškoti naujo darbo. Iki to laiko, kol jūs įteikiate atsistatydinimo pranešimą, darbo paieška turi būti gerokai pasistūmėjusi į priekį ir jau turite būti parengęs solidžią darbo paieškos strategiją, atsižvelgiant į tai, kad nuo šiol darbo paieškoms turėsite skirti kiekvieną dieną.

Kadangi nenorite iš anksto atskleisti visų savo planų (naujienos anksčiau laiko gali pasiekti darbdavį), iki pareiškimo parašymo turite būti užmezgęs kuo daugiau ryšių, kad palikus darbovietę kiti būtų suinteresuoti jums greičiau padėti.

Susikurkite planą

Apie išėjimą iš senosios darbovietės jūsų klausinės visi, nuo senelių iki draugų ar pažįstamų, tačiau žmogus, kurio nuomonė rūpi labiausiai – būsimas darbdavys.

Jeigu po išėjimo iš darbo iškart nesurasite kito ir jūsų gyvenimo aprašyme bus tuščia spraga, būsimas darbdavys norės sužinoti, kodėl taip ilgai neradote darbo – galbūt esate nemokša ar neatsakingas. Todėl būkite nuoširdūs, pozityviai nusiteikę tiek dėl prieš tai buvusios, tiek dėl esamos darbovietės ir visuomet paminėkite, kad prieš tai buvusi situacija suteikė jums daugiau gyvenimo patirties ir padarė labiau tinkamu darbuotoju kitai bendrovei.

Užpildykite tuštumą

Išėjus iš darbo drybsojimas ant sofos ir televizoriaus žiūrėjimas jums pabos jau po savaitės, todėl iš anksto pasistenkite surasti veiklos, kuri padėtų morališkai ir leistų į naujas dienas žiūrėti kaip į atsivėrusias naujas galimybes ko nors naujo išmokti ar pažinti, o nepasiduoti stresui, kad negalite susirasti darbo. Jeigu laisvą laiką tarp darboviečių panaudosite kaip laisvai samdomas darbuotojas arba savanoris, arba darysite ką nors, susijusio su jūsų profesija, įgausite naujų žinių, tapsite labiau kvalifikuotas ir būsite kur kas pranašesnis už tą, kuris visas dienas skiria vien tik gyvenimo aprašymų siuntinėjimui

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kkkk
2012-08-10 15:27:00
absoliuciai jokios logikos, jei trenki durimis, nesvarbu, kaip tyliai, darbdavys isizeidzia ir jau niekam taves neapibudins, kaip idealaus darbuotojo, kurio jis baisiai gedi, todel nieko nera kvailiau, nei sniukstinejimas po pretendento praeiti bandant isgauti info is jo buvusiu darbdaviu. Dar baisiau buna tada, kai turedamas darba bandai dairytis nauju perspektyvu ir i tavo kabineta ilekia bosas, klausdamas "kodel apie tave klausia is X imones ir sako, kad nori pas juos dirbti"