• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kai draugė ir mylimasis - konkurentai

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2012-03-15 16:56:00

Kai draugė ir mylimasis - konkurentai
Freedigitalphotos nuotr.
Nuo mokyklos suolo esate geriausios draugės. Žinote viena kitos paslaptis ir svajones, viena iš kitos skolinatės rūbus, drauge aptariate gandus ir naujienas. Tačiau anksčiau ar vėliau ateina akimirka, kai viena iš draugių susiranda antrąją pusę. Dėmesio! Jūsų draugystei iškilo rimtas pavojus!

Jei tu jau radai savo meilę, o draugė – dar ne, netrunka kilti pirmosios konfliktinės situacijos. Ir tai visai nenuostabu. Juk jei anksčiau laisvalaikį praleisdavai su drauge, dabar daugiau dėmesio skiri meilės reikalams, taigi draugė jaučiasi palikta ir išduota. Tikriausiai prisimintum ne vieną atvejį, kai draugė tau paskambino norėdama pasiguosti, kad jos šefas – tikras asilas, o tu tepasakei: „Aš tau paskambinsiu vėliau, dabar neturiu laiko“. Po minutės apie jos skambutį jau pamiršai, o draugei teko nuryti karčią piliulę: nuo šiol ji – jau antrame plane. Nors moteriška draugystė ir meilės reikalai, atrodytų, iš esmės skirtingi dalykai, tačiau realiai tiek meilei, tiek draugystei reikia skirti laiko ir dėmesio. Ir jei vienam skiriama daugiau, kitas nukenčia.

Ar galima to konflikto išvengti? Kartais – taip, kartais – ne. Tačiau yra pakankamai efektyvių priemonių, leidžiančių jį bent jau kiek įmanoma sušvelninti. Vienas svarbiausių tavo žingsnių norint išsaugoti draugystę – nuoširdus pokalbis su drauge. Nors tau gal ir atrodo savaime suprantama, kad draugė niekur nepradings ir tu brangini ją kaip ir iki šiol, būtinai surask tinkamą progą jai apie tai pasakyti. Nes draugė, šiaip ar taip, neskaito tavo minčių, o kadangi praleidžiate mažiau laiko kartu, ji, be abejo, jaučia, kad jūsų santykiai pasikeitė. Pasakyk, kad ji vis dar tebėra tau vienas artimiausių ir brangiausių žmonių, kad vertini ją ir jūsų draugystę.

Pažįstami – nebe priešai. Jei esi apsvaigusi iš meilės, tau gali visai išgaruoti iš galvos mintis, kad draugę vertėtų supažindinti su savo vaikinu. Tiesa, tikriausiai juos jau esi supažindinus, draugė atpažintų tavo mylimąjį susitikusi gatvėje ar klube, tačiau to tikrai nepakanka. Draugė ilgai buvo vienas artimiausių tavo žmonių, taigi ir dabar tikriausiai nori žinoti, kas yra šalia tavęs, kas tau rūpi, kuo tu gyveni. Todėl pasistenk bent kartais į savo kompaniją pasikviesti ir draugę. Juolab pasiimkite drauge tavo vienišą bičiulę jei einate į triukšmingą vakarėlį, kur ji turės progos susipažinti su poros neturinčiais tavo brangiausiojo draugais – galbūt netrukus ir ji bus užimta meilės reikalais ne mažiau nei tu?

Kas per daug - nesveika. Vis dėlto nesistenk žūtbūt supiršti draugės su poros neturinčiu tavo vaikino draugu, net jei tavo nuomone jie ir turi šansų tapti idealia pora. Juk pati žinai, kad širdžiai neįsakysi, ir dažnai pats patogiausias variantas būna visai ne mielas. Jei jie vienas kitam patiks – patys susibičiuliaus, o jei ne – draugė pasijus nemaloniai įpareigota.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus