• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip išlikti amžinai jaunam  3 

Autorius: Inesa Banionytė
2010-07-23 08:00:00

Kaip išlikti amžinai jaunam
Jupiterimages.com nuotr.

“Žmogaus pasąmonė niekada nepasensta. Jai neegzistuoja laiko, amžiaus ir erdvės ribos. Tai Dievo, kuris niekada negimė ir niekada nemirs, universalaus proto dalis” - Džosepas Murfis (Joseph Murphy)

Nuovargis arba senatvė nepaveikia dvasinių savybių ar galių. Kantrybė, gerumas, teisingumas, nuolankumas, draugiškumas, ramybė, darna - tai bruožai ir savybės, kurios niekada nesensta. Jeigu ir toliau puoselėsite išvardytas vertybes dabar, šiuo gyvenimo periodu, sieloje visada išliksite jauni.

Patys savaime metai nesukelia degeneracinių sutrikimų. Kaltas ne laikas, bet laiko baimė, kuri užkrečia mūsų mintis ir kūnus žalingu senėjimu. Tikrai nervišką laiko baimę pagrįstai galime laikyti pirmalaikio senėjimo priežastimi.

Yra žinoma daugybė vyrų ir moterų, kurie tęsė produktyvią veiklą sulaukę tokių metų, kurie toli gražu netelpa į įprastas laiko ribas. Kai kurie iš jų išgarsėjo tik sulaukę garbaus amžiaus. Senyvas amžius nesunaikino jų kūrybinių ir kūno galių. Kaip jiems tai pavyksta?

Apie tai ir yra šis straipsnis - apie galimybę išlikti jaunam naudojantis vien pasąmonės galia. Remiamės puikia knyga “Jūsų pasąmonės galia”, kurią parašė garsus pasąmonės specialistas, Džosepas Murfis.


Jis suseno mintyse

Prieš kelerius metus Londone gyveno toks vyras, kuriam neseniai buvo sukakę aštuoniasdešimt metų. Jis nesidžiaugė sulaukęs tokio amžiaus. Daugelį ištiktų šokas, jei jį pamatytų.

Vyras atrodė ir jautėsi silpnas, netgi ligotas, nors ir pripažino, kad gydytojas nerado jokių konkrečių sveikatos sutrikimų. “Tie daktarai - tikri pusgalviai, - pareiškė jis. - Aš ir pats gerai žinau, kokia mano liga. Tai gyvenimas!”

Akivaizdu, kad iš dalies jis teisingai diagnozavo savo ligą. Tačiau jį susargdino ne gyvenimas, o požiūris į gyvenimą. Išsigalvojimai, kad nėra prasmės gyventi, kad yra niekam tikęs, ir prišaukė ligą. Pasąmonė padaro viską, kad gautumėte tai, apie ką galvojate.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
2010-07-28 15:42:45
Myliu šią knygą. Iš tikrųjų, ši knyga man buvo vilties šaltinis daugelyje gyvenimo atvejų. Padėka autoriui, kad pasidalino su mumis žiniomis apie pasamonės galią ;]
arija
2010-07-23 16:04:56
Straipsnis nuostabus ,reiks būtinai perskaityti šią knygą.Norėčiau padrasinti tuos kurie bijo senatvės .Mielieji reik tikėt ,ką Dievas pažadėjo ir tuomet jūs nebijosite nei gyvenimo pasikeitimų ,nei senatvės.Žmogus pradeda senti ,kai nustoja mylėti.Visa varomoji jėga gyvenime yra meilė ,kur nėr meilės ,nėr nieko....
Lina
2010-07-23 13:54:34
nereali Džosepo Murfio knyga :)kelis kartus ja skaciau ir daug ka prisitaikiau sau :)