• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kodėl vasarą gera būti vienišai?  2 

Autorius: Eli.lt
2014-06-25 10:00:00

Išėjus pasivaikščioti ar pasilinksminti vis pastebite laimingas poreles ir imate save graužti dėl to, kad esate vieniša? Pateikiame, kelias priežastis, kodėl reiktų plačiai šypsotis, o ne liūdėti ir pavydėti!Karšta!
Manote, kad vien merginos vasarai ruošiasi? Netiesa! Vaikinai lygiai taip pat dažniau apsilanko sporto salėje ir rezultatai tikrai matosi! Apsižvalgyk ir gal tavo žvilgsnis susitiks su pilvuką skalbimo lenta papuošusio gražuolio rudomis akimis...

Jokio kaltės jausmo!
Gali drąsiai flirtuoti su barmenais ir padavėjais, gali akį pamerkti kolegoms ar susitikti ir išgerti gardžios šaltos kavos su mielu bendramoksliu. Ir jokių moralizavimų, jokios baimės, kad jus kas pastebės ir tavo antrajai pusei atraportuos trigubai sutirštinus spalvas.

Ledai!
Juk po varginančios dienos smagu įlįsti į seną, nutampytą džemperį, sportines kelnes ir suvalgyti krūvą ledų... Ir jokio klausiančio (ar dar blogiau... smerkiančio ir gailinčio!) vyriško žvilgsnio.Nenusiskutau kojų... Na ir kas!
Jeigu nori praleisti vakarą namuose ir tiesiog paskaitinėti knygą, pasisukioti virtuvėje ar pagaliau susitvarkyti spintą, tai gali drąsiai nesiskusti kojų, susiriebalavusius plaukus susukti į kuodą ir visiškai nesijaudinti. Juk šalia nėra vaikino, kurį šis vaizdas vėliau persekiotų.

Tavo atostogos!
Teko atostogauti su vaikinu? Jeigu taip, tai dramos, kur eiti pietauti, kaip ilgai vartytis paplūdimyje, pasirinkimai tarp muziejaus ir atrakcionų parko tau yra puikiai pažįstami. O juk per atostogas taip smagu veikti viską, ko širdis geidžia ir pernelyg neplanuoti bei savo planų su niekuo nederinti.

Draugystė!
Santykiai tikrai atitolina nuo draugų ir daugiau laiko imame leisti namuose, dviese, įsisukame į rutiną. Mergaitiški vakarai vyninėse ima vis retėti, o mokyklos laikų draugų veidai beveik pasimiršta... Vienatvė yra nuostabi proga atgaivinti senas draugystes! O gal tas klasiokas, kuris tave erzino ir tampydavo už kasos išaugo į nuodėmės vertą gražuolį?..

1000 progų, kurias gali išnaudoti!
Juk vasarą tikrai galima pavadinti meilės sezonu, kuris kupinas idealių progų susirasti antrąją pusę, tad jeigu vienatvės pliusai tavęs neįtikino nusiminti neverta! Draugų vestuvės, linksmi vakarėliai pajūryje, šiltos ir šviesios naktys, gaivūs rytai prie ežero, nuotaikingi baidarių žygiai... Ir dar 1000 progų naujai meilei!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
zivinm.gz
2016-03-11 19:27:18
zxzxzxzxzxzxzxzxzxzxzxzxzxzxzxzxzxzgz
Agne
2013-08-03 14:03:23
Siaubas,absoliuciai kvailas straipsnis, kazkoks ale guodziantis.. fui, riebaluotais plaukais net jei esi vienisa nedera vaikscioti..