• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kūno kalba: kaip atrodyti pasitikinčiu savimi?  1 

Autorius: HORO
2012-04-23 10:30:00

Kūno kalba: kaip atrodyti pasitikinčiu savimi?
freedigitalphotos.net

Mūsų kūnas gali kartais papasakoti apie mus žymiai daugiau nei kad mes patys norėtumėm. Kūno kalba gali išduoti mūsų pašnekovui tai, apie ką mes galvojame ir ko mes bijome. Yra žmonių, ypač dirbančių personalo atrankoje, kurie puikiai skaito kūno kalbos reikšmes. Šie žmonės puikiai suvokia, apie ką signalizuoja viena ar kita poza, ar žmogus tinka į vienas ar kitas pareigas.


Kartais mes jaučiamės nekaip tam tikrose situacijose. Ar galima pakeisti šią padėtį ir pademonstruoti savo pašnekovui pasitikėjimą savimi? Egzistuoja tam tikri gestai ir elgesio manieros, kurios padeda daugumai žmonių įgauti pasitikėjimą savimi. Taigi, ką daryti, kad padarytumėte įspūdį aplinkiniams?

Šypsokitės
Jei žmogus šypsosi, vadinasi, jis ne šiaip laimingas ir patenkintas, tačiau ir pasitikintis savimi. Jo šypsena signalizuoja apie tai, kad jis nebijo aplinkinio pasaulio ir jaučiasi komfortiškai. Tokie žmonės iššaukia aplinkinių simpatijas.

Ištiesinkite pečius
Pasitikintis savimi žmogus paprastai nesikūprina ir nekrapšto nagų. Vertėtų išsitiesti, ištiesinti nugarą ir pečius, kad gautumėte jėgos ir padarytumėt aplinkiniams teigiamą įspūdį. Žingsniuokite plačiai, o ne mažais žingsneliais, baimingai dairydamiesi į šalis.

Žiūrėkite į akis
Pasitikinčiam žmogui nėra ko slėpti. Jis nežiūri į grindis, neslepia akių ir ramiai išlaiko pašnekovo žvilgsnį. Labai svarbu palaikyti akių kontaktą besikalbant, t.y. įtikinėti savo oponentą tuo, kuo jūs nuoširdžiai tiki ir pasitikite savo žodžiais.

Ištraukite rankas iš kišenių
Nereikėtų slėpti rankų kišenėse arba laikyti jų už nugaros. Tai gali sudaryti iliuziją, kad jūs kažką slepiate nuo pašnekovo. Geriausiai leiskite rankoms jaustis ramiai ir atpalaiduokite jas. Jei sėdite, galite padėti jas ant kelių arba ant stalo.

Stebėkite savo išorę 
Netvarkingas žmogus su suveltais plaukais ir nemaloniu kūno kvapu, galbūt ir iššauks aplinkinių gailestį ir užuojautą, bet tikrai ne simpatiją. O ir pasitikėjimo vargu, ar suteiks. Reikėtų daugiau dėmesio skirti išorei ne tik prieš atsakingus renginius, bet ir kiekvieną dieną.

Išlikite ramūs
Dauguma žmonių, kuriems reikia kalbėtis sudėtingomis temomis, pradeda maskatuoti kojomis, dirginti kelius arba labai aktyviai gestikuliuoti. Tai, žinoma, baimės ir nerimo šalinimas, kuris sklinda iš vidaus. Vis dėl to pašnekovui jie palieka neigiamus įspūdžius. Visų pirma, tai įrodo, kad jūs nervinatės. Antra, užkrečia aplinkinius tokiu pačiu nerimu. Geriausiai nusiraminti ir skleisti ramybę.

Nesukryžiuokite rankų
Šis gestas – tai apsaugos gestas. Jūs demonstruojate aplinkiniams, kad nenorite bendrauti arba pokalbio tema jums yra nemaloni ar neįdomi. Vargu, ar tai suteiks papildomos simpatijos. Ši poza yra viena iš nesėkmingų bendraujant.

„Nesimalkite“
Dauguma iš mūsų pokalbio metu ką nors varto rankose, kryžiuoja pirštus, suspaudžia rankas į kumštį arba pastoviai liečia savo veidą ar plaukus. Tai taip pat signalizuoja apie nepasitikėjimą savimi. Stenkitės atsisėsti ramiai ir nedaryti nereikalingų judesių.

Įtikti visiems neįmanoma, tačiau tam tikrose situacijose jums tiesiog būtina padaryti teigiamą įspūdį aplinkiniams. Nesvarbu, kur mes esame – susirinkime arba pasimatyme, pasitikėjimas savimi ir pozityvus nusiteikimas visuomet padeda nusverti svarstyklių lėkštelę į savo pusę.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
hah
2012-04-23 10:57:58
Kaip atrodyti pasitikinčiu savimi?
- Pasitikėti savimi viduje