• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nesvarbu su kuo miegi  9 

Autorius: Londoniete.lt
2010-06-01 12:00:00

Tylus protestas prieš neapykanta. Taip projektą 'Nesvarbu Su Kuo Miegi' apibūdina jo autoriai. Keturi Londone gyvenantys lietuviai menininkai Rokas Darulis, Arnas Bagdonas, Gabija Grušaitė ir Ernest Zacharevič pristato nuotraukas, kur baltuose pataluose paskendusios poros  - nebūtinai skirtingų lyčių. 
 
“Idėja kilo kažkurį vakarą prie taurės vyno diskutuojant, kodėl tiek daug netolerancijos ir neapykantos Lietuvoje, vėliau jos įgyvendinimą labai pastūmėjo gegužės 8 dienos įvykiai, kada vyko 'Baltic pride' eisena“, - Londonietei pasakojo Gabija Gruštaitė.Pirmoje projekto fotosesijoje dalyvavo žinoma Lietuvos dainininkė Justė Arlauskaitė, kuri, Gabijos teigimu, labai pritaria 'Nesvarbu su kuo miegi' iniciatyvai skatinti visuomenę išgirsti, pripažinti ir pabandyti suprasti kitokius žmones, kitokius gyvenimo pasirinkimus ir vertybes. „Susigėdę žiūrėjome, kaip Seimo nariai mušasi su policija, už tvorų siautėjant agresyviai miniai. Skaitant straipsnius spaudoje pasidaro gėda, jog mūsų šalyje homoseksualizmas painiojamas su pedofilija, pasidaro gėda, jog BBC aprašo Lietuvą, kaip labiausiai žmogaus teisių nepaisančią Europos šalį, -   rašoma projekto tinklapyje. - Netolerancijos lygis Lietuvoje kažkuo primena Kongą ar Vokietiją Didžiosios Depresijos metais“. 
 
„Nesvarbu su kuo miegi, svarbu kaip gyveni, - įsitikinusi G.Gruštaitė. - Dalyvauti projekte kviečiame visus pilnamečius, nepriklausomai nuo jų lyties, gyvenimo būdo ar seksualinės orientacijos, norėtume, jog tai būtų vienijanti jėga, tylus protestas prieš neapykantą“. 
 
Autoriai pripažįsta, jog kurdami projektą tikėjosi, kad jis sulauks daug neigiamos reakcijos ir žmonių, kurie nesupras idėjos. „Labai nustebome, jog per pirmą dieną, sukūrus Facebook‘o grupę, prie jos prisijungė daugiau nei tūkstantis žmonių“, - džiaugiasi jie. 

 

„Žinome, kad kaip priešprieša mūsų idėjai atsirado tokia grupė kaip 'Svarbu su kuo miegi. Tai yra sveikintinas reiškinys, nes netgi jei žmonės nepritaria mums, vistiek kažkas teigiamo liks perskaičius mūsų tekstus. Kiti kritikuoja, mano, jog Lietuvoje yra daugiau diskriminuojamų grupių, tokių kaip seni žmonės ar neįgalieji. Tai taip pat yra džiuginanti iniciatyva, nes žmonės kalba, mąsto, kritikuoja“, - sako Gabija. 
 
www.nesvarbusukuomiegi.lt
Ar jums svarbu, su kuo miega jūsų kaimynas?
Kol tai neliečia manęs tiesiogiai, man tikrai nesvarbu.
77 (25.84 %)
Man svarbu, kokios seksualinės orientacijos žmonės gyvena šalia manęs.
12 (4.03 %)
Niekada apie tai nesusimąsčiau.
28 (9.4 %)
Ne mano reikalas, kas su kuo miega. Ne jų reikalas, su kuo miegu aš.
181 (60.74 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
naujos
2012-01-22 17:40:33
veisles blakes palikusios griuvancia tevyne..............sutraiskytos nepriklausomybes
ziche
2010-06-09 10:26:52
sakot niekas neturi teises kistis y tai kas su kuo miega??? klystat mieleiji!
yra kam patinka miegot su kitu vyru, yra kam patinka miegot si kita moterim, yra kam patinka miegoti su vaiku, yra kam patinka miegoti su mazameciu vaiku. jau nekalbant apie potrauky gyvunams, lavonams ir t.t.
ka jus cia snekat?? nesvarbu?? tai kad tegu ysiviespatauja sadizmas, pedofilija ir visi kiti iskrypeliai! matai tai ju asmeninis reikalas su kuo jie miega.
atsibuskit. tai visada buvo ir bus nukrypimas, kuris nera laikomas normaliu seksualiniu ptraukiu. ir taskas. apie ka dar kalbeti? kokia tolerancija??? kai eini gatve ir du vyrai laizosi, ka pasakyt vaikui kai jis klausia ka cia dedes daro??? myli vienas kita??? o tai is meiles vaikuciai gimsta, tai kodel jie vaikuciu negali turet???
zodziu jum dar apsisviesti reiktu, vaikus uzaugint ir tada cia skiest apie tolerancija.
enta
2010-06-05 21:59:16
HOMOseksualai miega su tos pačios lyties asmenimis, o ne HETEROseksualai :) o šiaip, puiki iniciatyva, pati pagyvenusi užsienyje labai aiškiai pamačiau, kokia Lietuva yra netolerantiška šalis.