• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Penki žingsniai iki sėkmės (II dalis)

Autorius: Egidijus Varnavičius
2010-08-12 13:00:00

Penki žingsniai iki sėkmės (II dalis)
Jupiterimages.com

“Svarbiausias dalykas gyvenime - būti laimingu dabar, šioje magiškoje ir stebuklingoje akimirkoje” - Džo Vitali (Joe Vitale)

Pirmoje, šio penkių dalių straipsnių ciklo, dalyje aprašėme atspirties tašką siekiant įgyvendinti savo troškimus bei svajones. Pateikėme puikų pavyzdį su socialiniais susitikimais, kurie užkerta kelią tikslams pasiekti.

Šioje dalyje aprašysime antrąjį traukos dėsnio principą. Pakalbėsime apie tikruosius mūsų troškimus, o ne tuos, kuriuos norime įgyvendinti tik tam, kad įgyvendintumėme. Taip pat pašnekėsime apie hipnozę, į kurią patenka daugelis žmonių, nors patys to nesuvokia.

Žingsnis nr. 2: išdrįskite norėti daugiau

Jei suprasite, kad galite turėti viską, būti bet kuo ir daryti bet ką, kyla klausimas: ko gi jūs norite? Štai triuko esmė - apversti visus skundus taip, kad jie taptų jūsų norais. Sutelkite dėmesį į tai, kur jūs norite eiti, o ne kur buvote ar esate.

“Aš nenoriu šito nugaros skausmo” turite paversti į “aš noriu tvirtesnio stuburo”, o “Aš nenoriu šitų sąskaitų” turite paversti į “aš noriu, kad man užtektų pinigų savo troškimams tenkinti”. Pakeisti savo nenoris į norus - menas. Visa, ką darau, tai tiesiog parašau savo skundo priešingybę. Apgręžkite sakinį 180 laipsnių kampu.

Atrodytų, kad mes kuriame gyvenimą vadovaudamiesi savo suvokimu. Jei sutelksime dėmesį į stygių, jis ir karaliaus. Jei į turtus - įgysime jų, “prisitrauksime”. Dangstydamiesi teisinimusi sulauksime dar daugiau trikdžių. Mūsų suvokimas tampa magnetu, stumiančiu mus norima kryptimi.

Daugelis mūsų skrieja per gyvenimą autopiloto rėžimu. Mes tiesiog nesuvokiame, kad galime perimti skrydžio kontrolę. Žinojimas, ko nori, padeda kreipti gyvenimą trokštama linkme.

Dažnas žmogus nežino ko iš tikrųjų nori, nors jiems atrodo kitaip. Pvz. politikas gali būti vaikas, anksčiau stokojęs dėmesio. Verslininkė gali būti jaunuolė, kuri jaučiasi neprilygstanti savo bendraamžiams. Perkamiausių knygų autoriui vis dar gali reikėti įrodymų, kad jis yra išmintingas, mylimas ar dievinamas. Laisvė ir galia ateina iš žinojimo, ko nori, netampant šių troškimų kaliniu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus