• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pilkos pelytės kompleksas

2008-08-18 00:00:00

Pilkos pelytės kompleksas
"Gamma" nuotr.

Tyleniai, pilkos pelytės – šie žmonės dažniausiai būna su menka saviverte. Drovi moteris mano, kad ji blogesnė už kitas, neretai sąmoningai tampa pilka pelyte ir už bendravimą labiau vertina vienatvę.

Žmonės su tokiu kompleksu bet kurioje gyvenimiškoje situacijoje jaučiasi ne savo rogėse. Tyleniai dažniausiai užsidarę savyje, nuolatos atsargūs, su jais sunku bendrauti, be priežasties raudonuoja ir atsako ne į temą, kad tik atsikratytų pašnekovo. Ypač jei šalia įdomus vyriškis. Tyli, nes bijo pasakyti ką nors ne taip ir tuo jį atstumti. Todėl geriau reikšmingai tylėti. Droviai moteriai taip pat norisi patikti, mylėti ir būti mylima, tačiau ji bijo parodyti save. Vietoje to, kad paflirtuotų ar nekaltai pakoketuotų, ji užsisklendžia savyje. Ir taip vieną, kitą kartą, kol pasirodys, kad aplink nieko nėra, o geriausi metai jau praėjo.

Droviems žmonės ne tik kad sunku - jiems iš tikrųjų baisu gyventi. Polinkis į savianalizę, pastangos neišsikirti, savo trūkumų per didelis sureikšminimas, per didelis jautrumas pastaboms, lengvas pasidavimas depresijai nieko gero nežada. Žmogus ima jaustis likimo auka ir atriboja savo vidinį pasaulį nuo pašalinių.

Dažnai aplinkinių akimis drovumas – akivaizdi dorybė. Pavyzdžiui, drovus žmogus kaip darbuotojas sukalbamas, jis viską atlieka, nelinkęs rizikuoti. Ir šeimoje drovi moteris tenkinasi tuo, ką turi. Jokių pretenzijų savo antrajai pusei. Tačiau, kad ir kaip mes dėmesingai besielgtume su tyleniais, reikia prisiminti, jog jų psichika patiria didžiulį krūvį. Todėl gan dažnai drovūs žmonės savo tikrąją esmę slepia po kauke. Pavyzdžiui, akiplėšiškumo ir grubumo. Neva kuo tu nemandagesnis, tuo didesnės pagarbos vertas. Klaidinga nuomonė, tačiau tolimiausiose sąmonės kertelėse ji padeda įveikti savo baimes.

Yra pastebėta, kad neretai būtent drovios moterys tampa sėkmingomis verslininkėmis ir solidžių įstaigų vadovėmis. Taip yra todėl, kad drovus žmogus, įpratęs stebėti save ir aplinkinius, kaip niekas kitas yra pasirengęs psichologinei analizei. Jis geba numatyti konkurentų ketinimus ir vadovauti įmonės viduje. Nuo vakarykštės tylenės ir šiandieninės "geležinės ledi" nieko neįmanoma nuslėpti. Gaukite naudos iš savo drovumo. Išmokite juo naudotis. Tarkime, vienoje situacijoje jūs drovi, kitoje – ryžtinga ir valinga. Tik laimėsite iš to.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus