• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Prabangios dovanos: kaip pakeisti savo gyvenimą?

Autorius: Grozioklubas.lt, freedigitalphotos.net
2012-09-04 13:15:00

Prabangios dovanos: kaip pakeisti savo gyvenimą?
išmokite priimti dovanas
 Dovanos jau seniai tapo neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi. Mes dovanojame dovanas, kad išreikštumėme savo meilę, užglaistytumėme kaltę, pažymėtumėm svarbų įvykį. Ir prie viso to dar svarbi dovanojimo psichologija. Kokia dovana labiausiai nudžiugins ir nustebins gerą draugą? Ką apie jus papasakos dovana? Ir kaip dovanos gali pakeisti jūsų gyvenimą?

Prabangios dovanos: kaip pakeisti savo gyvenimą?

Dovanoti ar gauti?


Amžiną ginčą apie tai, ar dovanoti ar gauti dovanas yra maloniau, bandė išspręsti Kanados psichologė Liza Burbo. Ji pasakė: „Tarp dovanojimo ir mokėjimo priimti dovanas turi būti lygsvara, kad energija cirkuliuotų laisvai. Kiekvienas žmogus privalo išmokti priimti!“ Juk išties kai kurie žmonės tvirtina, kad mėgsta dovanoti dovanas, tačiau nemėgsta jų gauti. Tokiems žmonėms tiesiog būtina išmokti priimti dovanas be kaltės, skolos ar noro iškart atsidėkoti jausmo.

Taigi, išmokite priimti dovanas. Ir ne tik iš giminaičių ar draugų. Bet ir likimo dovanas, kurių jūs nusipelnėte.

Pati geriausia dovana

Mažai kas žino, tačiau, pasirodo, jog pati geriausia dovana pagal psichologus – tai energetinė dovana. Tokia dovana galima apdovanoti ne tik savo šeimos narius, bet ir visiškai nepažįstamuosius. Tokią dovaną galima padovanoti netgi priešui – nenustebkite, kad po to jis taps draugu. Ir svarbiausiai, energetinė dovana nieko nekainuoja. Jums tereikia suprasti, ko trūksta kitam žmogui: saugumo, pagarbos, sveikatos, džiaugsmo, galios, supratimo, meilės? Supratę, ko jam trūksta, pasukite savo smegenėles ir įsivaizduokite situaciją, kaip jis galėtų tai gauti. Ir štai tokia jūsų fantazija ir svajonė nukreipta kitam žmogui bus jūsų energetinė dovana.

Tokią vizualizacijos techniką siūlo psichologai, kurie tvirtina, jos gaudamas energetinį delikatesą, apdovanotasis pajunta komfortą, nors ir nesuvokia, kokia galėjo būti priežastis. Tačiau ne tai svarbiausia. Svarbiausia, kad žmogus jaučia komfortą būdamas šalia jūsų. Štai čia ir atsiranda simpatijos jums. Tačiau būtina vizualizaciją atlikti nuoširdžiai, kad jis pajustų jūsų gerumą.

Tikros ir nelabai tikros dovanos

Visi psichologai sutaria, kad dovanoti dovanas yra labai naudinga. Tačiau tikra dovana ta, kurią dovanojate tiesiog šiaip sau, iš malonumo, netikėtai. Jei jūs dovanojate kaltės, skolos ar mandagumo jausmo vedami, tai nėra tikra dovana. Net ir tuo atveju, jei jūs nežinote, kaip jūsų dovana bus naudojama, bent jau pasistenkite pasitenkinti patys dovanodami! Kai žmogus nori atsakomojo veiksmo padovanojęs dovaną – tai yra visiškai normalu. Ir vis dėl to, jei dovana bus dovanota iš visos širdies, jūs tikrai nepajusite nusivylimo ar pykčio tuo atveju, jei jūsų viltys nepasiteisino.

Ką reiškia dovana?

Manoma, kad jei vyras dovanoja moteriai brangias dovanas, vadinasi, jis nori rimtų santykių. Tačiau ne visi psichoterapeutai su tuo sutinka. Čia gali slėptis keletą kitų dovanotojo motyvų. Taigi, jei vyras dovanoja labai brangias dovanas moteriai:

- Noras pademonstruoti savo sėkmę ir saugumą: aš vyras ir aš turiu potencijos.

- Noras suinteresuoti kažkuo moterį. Tai įprastas merginimas.

- Noras „nupirkti“ moterį, primesti jai savo galią ir kontrolę: „kas maitina, tas ir šoka“. Tokie vyrai linkę investuoti didelius pinigus, o paskui mano, ka mergina yra jo nuosavybė.

Kodėl reikia negailėti dovanoti tai, ko jums nereikia?


Dovanas reikia dovanoti ne tik per šventes. Labai svarbus psichologiškai yra dovanojimas nereikalingų daiktų. Tarkim, jūs turite suknelę, tačiau jos dėl kažkokių priežasčių nedėvite ir nenorite dėvėti. Kodėl gi jos neatidavus geriausiai draugei ar sesei? Nereikėtų šiuo atveju saugoti nereikalingų daiktų ir jų gailėti. Atidavę nereikalingus daiktus, jūs išlaisvinate teritoriją naujiems ir reikalingiems daiktams.

Kai mes tvarkomės, atsikratome seno, sutvarkome aplink save aplinką – tuo pačiu mes susitvarkome ir savo vidų. O tvarka viduje ir išorėje – viena iš sėkmės, harmonijos ir geros nuotaikos garantų.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus