• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Taip psichuoja moterys... ir neklysta!  4 

Autorius: parengė Laura M.
2012-02-27 08:42:00

Taip psichuoja moterys... ir neklysta!
Freedigitalphotos nuotr.
Mes pačios pripažįstame, kad mes psichuojame. Mes žinome, kad pasiduodame emocijoms ir elgiamės nelogiškai. Ir vis dėlto dažnai šis elgesys būna net labai suprantamas, pateisinamas ir motyvuotas. Tiesa, šie motyvai ne visada matomi iš pirmo žvilgsnio.

Taigi kaip, pasak vyrų, psichuoja moterys? Ir ar tikrai tai – tik nevaldomos ir nelogiškos emocijos?

Ji šnipinėja prieš pasimatymą. Taip, tai šiek tiek primena šnipinėjimą. Jei tik galės – apie būsimą pasimatymo partnerį ji iškamantinės bendrus pažįstamus, pasiklaus visagalio Google ir būtinai patikrins jo profilį socialiniuose tinkluose ar pažinčių svetainėse. Visai nesvarbu, kad ji kol kas nė nenutuokia, ar apskritai norėtų su juo prasidėti. Ir juolab neaišku, ar jiems kas nors išeis. Taigi kuriems galams taip rūpintis? Atsakymas – čia pat. Prieš pradėdami niršti vyrai galėtų patys pamąstyti: tarp jų draugų tikrai atsirastų bent vienas beviltiškas nuoboda, vienas lošėjas, vienas alkoholikas, vienas – šiaip trenktas bičas. Ir visi jie tam tikrais gyvenimo momentais susitinka su moterimis, kurios, jei tik geriau juos pažinotų, turėtų bėgti neatsigręždamos. Taigi ar galima kaltinti moteris, kad jos trokšta surinkti visą įmanomą informaciją apie kandidatą į artimesnius draugus?

Ji nori sekso. Ne bet kokio, kad tik su mylimu partneriu, o kokio nors ypatingo... ne taip svarbu su kuo. Jei jos mylimasis nesuteikia tol, ko ji nori, moteris bent jau savo vaizduotėje (o gal ir realybėje) nuklys į tokias scenas, kur jos erotinės fantazijos išpildomos. Ir jei apie tai sužino tas, kuris tų fantazijų pildyti nė neketina – neretai patiria smūgį žemiau juostos. Ir konstatuoja, kad jo moteris ėmė ir „supsichavo“. Mielieji, argi tai – ne dvigubi standartai? Ji nori sekso, o ne tik meilės, lygiai kaip ir jūs. Taigi kodėl negali svajoti apie tai, kas jai suteiktų didžiausią malonumą?

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Visiškai
2012-04-11 09:02:19
nesistebiu, kad moterys žeminamos ir niekinamos. Jos gi savęs negerbia ir nuolat stengdamosios įtikti, pačios nužmogėja ir tampa tik instrumentu savo patino šlykštiems įgeidžiams patenkinti. Moterys, turtinkite savo dvasinį pasaulį, nepraraskite savo žmogiškojo orumo, nevergaukite žemiems instinktas, kuriuos propaguoja Eli.lt, mokėkite juos suvaldyti, nes, priešingu atveju, tapsite tik naminėmis prostitutėmis, savo vyrų sekso vergėmis.
aja-aja
2012-03-29 19:31:29
Manau jei kilo skandalas jis ne per desimt minuciu issoko y virsu ,moterys kantriai ir ilgai kaupesi ir tame skandale ne viena detale o daug visokiu minusu ..........siulyciau vyram daugiau demesio skirti savo milimom moterim,dazniau apie jas pagalvoti ir pamaloninti ,kad nesikauptu tos daleles :)
Moteris
2012-03-20 10:06:47
Niekas be reikalo nevyksta :) Jei yra pareiksta pretenzija ar uzuomena antrai pusei , vadinasi pats metas susiimti , kad zmogui kazko nesuteikiama ir truksta :) O ne sakyt - as taip nemanau :)