• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tavo nuotaikos spalvos  1 

Autorius: L.Mureikaitė
2011-02-15 12:56:00

Tavo nuotaikos spalvos
Nymag.com nuotr.
Spalvų terapijos šalininkai įsitikinę, kad daugeliu atvejų spalvos užtenka tam, kad atgautum prarastą emocinę pusiausvyrą, pasitaisytum nuotaiką, susigrąžintum darbingumą. Kitaip tariant, pati susirgai – pati ir gydykis.

Bet štai įdomus dalykas. Pasirodo, instinktų lygmenyje tu pati geriausiai žinai, kokios spalvos tau šiuo metu reikia – pagal tai gali nusakyti ir savo vidinę būseną, ką retkarčiais, pasimetus emocijų sūkuryje, padaryti būna kebloka.

Tau padės paprastas testas. Apsidairyk aplinkui ir žvilgtelėk, kokios spalvos daiktai šiuo metu labiausiai traukia tavo dėmesį.

Nepainiok šio testo su mėgstamiausios spalvos testu. Šiuo atveju svarbiausia – kokios spalvos savo aplinkoje labiausiai ieškai šią akimirką?


Geltona
– jauti poreikį didinti pasitikėjimą savimi, optimizmą ir kūrybiškumą. Kaip tik šių savybių tau dabar stinga labiausiai, tad desperatiškai ieškai, kas gi tavo energetinį užtaisą galėtų pakrauti?Oranžinė – nori linksmintis, ieškai malonumų. Galima spėti, kad nuobodi darbo diena tave jau visai išmušė iš vėžių.Raudona – tau gyvybiškai svarbu įsitvirtinti ir parodyti, kas čia svarbiausias asmuo.Žydra – atsipalaiduoti ir pailsėti – štai didžiausia tavo svajonė. Užsimerki ir regi gelsvą paplūdimio smėliuką, ramiai teliūskuojančias jūros bangas... gal metas pasiimti atostogų?..Balta – norėtum tapti stipria asmenybe, turinčia savo individualų stilių ir tvirtas nuostatas. Nes viduje jautiesi vis dar besiblaškančia, sutrikusia mergyte.Pilka – norėtum labiau pasitikėti ir gerbti save. Nagi, pamėgink suvokti, kas neleidžia to padaryti? Visi mes klystame, visi mes žmonės. Nepasiduok bereikalingai savigraužai, geriau imk ir nuveik ką nors tikrai gero!Žalia – norėtum harmonizuoti savo santykius su aplinkiniais, nes jautiesi arba autsaidere, arba išsišokėle.Rausva – norėtum pabūti viena ir paanalizuoti, ką šiuo metu jauti, nes galvelėje sukasi tikras jausmų, emocijų ir minčių tornadas.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jurga
2011-02-18 06:19:36
"Balta – norėtum tapti stipria asmenybe, turinčia savo individualų stilių ir tvirtas nuostatas. Nes viduje jautiesi vis dar besiblaškančia, sutrikusia mergyte. "

... jautiesi besiblaškanTI, sutrikusI mergytĖ