• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyrų baimes gali įveikti moterys

2009-04-03 00:00:00

 Vyrų baimes gali įveikti moterys
lsveikata.lt; Jupiterimages nuotr.

Net ir patys drąsiausi vyrai ko nors bijo. Tiesa, daugumos baimių atsikratyti gali padėti būtent moterys.

Impotencijos baimė
Lydi beveik kiekvieną vyrą, bet vargu ar kas drįsta tai prisipažinti. Dažniausiai to priežastis, be įvairių gretutinių ligų, yra nepasitikėjimas savimi ir nuolat besikartojantis stresas, kuris jau tapo neatsiejama gyvenimo dalimi.

Ką daryti moteriai?
Atsitikus “netikėtai” situacijai, tiesiog neakcentuokite šios nedidelės nesėkmės ir šiukštu, nejuokaukite šia tema - net ir nekaltas pašmaikštavimas gali tik dar labiau pagilinti problemą. Verčiau kitą intymų pasimatymą pasistenkite, kad partneris kuo mažiau prisimintų savo nesėkmę.

Baimė prarasti darbą
Taip jau susiklostė, kad vis dar vyrauja stereotipas, jog vyras turi užimti dominuojančią poziciją, daugiau uždirbti, išlaikyti šeimą. Stabilus uždarbis leidžia tvirtai jaustis, labiau pasitikėti savo jėgomis, garantuoja padėtį visuomenėje. Praradęs darbą, vyras kartu netenka ir finansinio savarankiškumo, kuris ir yra jo pasitikėjimo savo jėgomis pagrindas.

Ką daryti moteriai?
Jeigu jūsų santykių nesieja vien tik pinigai, palaikykite jį ir neleiskite prarasti pasitikėjimo. Tačiau nepamirškite, kad nepaisant nieko, vyras neturėtų per daug atsipalaiduoti ir tapti jūsų išlaikytiniu.

Baimė būti atstumtam
Kaip rodo tyrimai, labiausiai to bijo mergišiai ir įvairaus plauko lovelasai, nes būtent tai labiausiai kerta per savimeilę. Dėl to šio tipo vyrai retai kada puikuojasi prieš savarankiškas, turinčias tvirtą nuomonę ir pasitikinčias savimi moteris, vietoje jų pirmenybę atiduodami lengviau prieinamoms.

Ką daryti moteriai?
Jeigu toks vyras iš tiesų jus sudomino, nebūtina pačią pirmą dieną jam atskleisti visų savo privalumų. Tai, kad esate ne lengvabūdė, galima parodyti daugybe būdų ir nepulti į artimą bendravimą tą pačią minutę.

Baimė pasenti
Nors apie tai garsiai ir nekalbama, dauguma vyrų senatvės bijo labiau nei moterys. Jie bijo ne tiek pačios metų naštos ar kūno suglebimo, kiek jaunesnių vyrų konkurencijos. Tai, kaip stipriai jie laikosi senkančios jaunystės, įrodo ir tai, kaip išradingai jie stengiasi paslėpti vis didėjančią plikę.

Ką daryti moteriai?
Leiskite suprasti, kad daug svarbiau oriai ir gražiai pasenti, nei kvailai ir be saiko jaunintis atrodant graudžiai ir juokingai.
 

 



Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus