• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

15 metų konsultavimo patirtis sudėta į emocinio ir dvasinio gyvenimo patarimų knygą

Autorius: Leidykla Obuolys
2012-03-01 13:00:00

15 metų konsultavimo patirtis sudėta į emocinio ir dvasinio gyvenimo patarimų knygą
Leidyklos "Obuolys" nuotr.

Emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas Rimvydas Židžiūnas per 15 metų sukaupta asmeninio konsultavimo patirtimi dalijasi ne tik su savo organizuojamų seminarų dalyviais – Vilniaus knygų mugėje pasirodė praktinis vadovas „Gyvenimo kūrėjas“, padėsiantis rasti atsakymus į klausimus, kaip pačiam tapti savo gyvenimo šeimininku.


Knyga „Gyvenimo kūrėjas“ ypatinga tuo, kad joje skaitytojai ras ne tik teoriją, bet ir gausybę naudingų praktinių patarimų, kaip tobulėti ir augti visose sferose, nuo kurių priklauso gyvenimo kokybė: asmeniniame, intymiame, karjeros, vidiniame ir dvasiniame gyvenime. Knygos tekstai, surinkti remiantis ilgamete praktine patirtimi, R. Židžiūno teigimu, praplės mąstymą, įkvėps, privers pakeisti požiūrį: „Jie paruoš jus pratimams, kuriuos atlikę gausite maksimalią naudą. Tai ne literatūrinis eksperimentas, o labai tikslus poveikis tekstu, patikrintas tūkstančius kartų konsultuojant klientus.“.


Mokymų projektų „Social Games“ įkūrėjas ir vadovas, asmeninio efektyvumo treneris, nuo 1997 metų iki šiol savo mokymų centre vedantis emocinio intelekto lavinimo kursus, tikina, kad svarbiausia ryžtantis keisti savo gyvenimą yra pagaliau aiškiai suvokti, ko iš tiesų norite: „Tam, kad žinios pradėtų veikti, reikia keisti savo elgseną. O tai nelengva, nes ji formavosi visą gyvenimą, pakeisti jos vien tik pasiryžus yra neįmanoma, būtina turėti reikiamų profesionalių įgūdžių. Ši knyga gali tapti puikiu mokytoju, padėsiančiu jums išmokti profesionaliai keisti savo elgseną ir kartu savo gyvenimą. Tačiau jei jūs nusprendėte keisti savo elgseną, bet nekeisite nematomos elgesio pusės – nieko nepavyks.“


R. Židžiūno knygos pristatymas ir debiutas prekyboje įvyko ką tik praūžusioje Vilniaus knygų mugėje. Autorius renginyje, sutraukusiame daugybę mugės lankytojų, ne tik pristatė savo knygą, bet ir čia pat surengė praktinį seminarą, kuriame atskleidė, kokiais principais reikia vadovautis norint tapti savo gyvenimo kūrėju. 


Leidyklos „Obuolys“ išleistą R. Židžiūno knygą „Gyvenimo kūrėjas“ jau galima įsigyti interneto knygyne KNYGOS.lt, o netrukus ji pasirodys ir kitose knygų pardavimo vietose.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus