• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apklausa: Keliaujantiems Vilniaus troleibusais kompaniją palaiko knyga „Piligrimai“

Autorius: VAGA
2011-08-11 18:20:00

Apklausa: Keliaujantiems Vilniaus troleibusais kompaniją palaiko knyga „Piligrimai“

Paskutinį vasaros mėnesį Vilniaus visuomeninio transporto keleiviams nebetenka nuobodžiauti – nuo rugpjūčio 8 d. visą mėnesį 2 ir 16 troleibusų maršrutų keleiviai į kasdienes savo keliones leidžiasi su nauja bestselerių autorės Elizabeth Gilbert knyga „Piligrimai“ ir jos personažais: rančų darbininkais, turgaus prekeiviais, striptizo šokėjomis, ligonių slaugais ir rodeo dalyviais, keliaujančiais kažkur ir pas kažką, turinčiais storą odą arba paskendusiais iliuzijose, bet žūtbūt ieškančiais ryšio su kitais žmonėmis ir dvasinio artumo.

Apsakymų rinkinį „Piligrimai“ – trečiąją populiaraus bestselerio „Valgyk, melskis, mylėk“ autorės knygą lietuvių kalba – leidykla VAGA troleibusų keleiviams pasiūlė neatsitiktinai: ,juk apsakymų žanras itin tinkamas neilgoms kelionėms, o nuoširdūs ir autentiški knygos piligrimai – išties įdomūs pakeleiviai kiekvienam mūsų. E. Gilbert knygoje išvengia pagundos istorijas užbaigti moralu ar sukta siužeto kilpa: apsakymuose tiesiog imamas ir padedamas taškas, o skaitytojui, kurį laiką keliavusiam kartu, tenka išlipti savo stotelėje ir paleisti piligrimus iš akiračio iki kitos kelionės, kuomet vėl galės mėgautis viena iš dvylikos knygos istorijų.

Dar 2006 m. išleista, o 2010 m. ekranizuota memuarų Elizabeth Gilbert knyga „Valgyk, melskis, mylėk“ išgarsino autorę visame pasaulyje ir iki šiol karaliauja perkamiausių pasaulio knygų sąrašuose. „Šią amerikiečių žurnalistės istoriją ir jos tęsinį „Pasižadėję“ lietuvių skaitytojai labai pamėgo, todėl išleidę ne vieną literatūrinę premiją pelniusį istorijų rinkinį „Piligrimai“ nusprendėme įprastus sostinės gyventojų maršrutus visuomeniniu transportu paįvairinti dovanodami mėgstamos autorės skaitymo malonumą pakeliui į darbą, iš darbo ar kitose kasdienėse kelionėse“, – sumanymu dalijosi seniausios grožinės literatūros leidyklos VAGA vykdomoji direktorė Jurgita Videikaitė.

Leidykla VAGA jau yra išleidusi E. Gilbert knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (2008; 2010) ir jos tęsinį „Pasižadėję“ (2010).
Kaip vertinate šią naujovę?
Labai puiki naujiena! Esu tik už tokias naujoves;
10 (66.67 %)
Esu iš kito miesto, todėl man neaktualu;
3 (20 %)
Eilinė kvailystė;
1 (6.67 %)
Norėčiau, kad tokia naujovė atsirastų ir mano mieste;
1 (6.67 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus